У Черкасах працюють два десятки релокованих підприємств

Швейне підприємство з Херсона відновило роботу в Черкасах

У Черкаси переїхали й відновили роботу вже 19 суб’єктів підприємницької діяльності.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

— Міська влада Черкас зацікавлена у залученні до спільної роботи всіх секторів економіки, тож готова допомагати у відновленні роботи підприємствам на території міста та приймати представників бізнесу, що не можуть з певних причин вести свою діяльність у зоні активних бойових дій, та готові переїхати до Черкас, — зазначила директорка департаменту економіки та розвитку Ірина Удод.

Вона розповіла, що з 11 квітня 2022 року Черкаську область додано в урядову програму релокації підприємств. У межах державної програми до Черкас релоковано підприємства різних видів діяльності, зокрема: виробництво і торгівля побутовими електротоварами та електронною апаратурою, виробництво фармацевтичної продукції та загальна медична практика, швейне виробництво, телерадіокомпанія, транспортні послуги, оптова торгівля та інші.

Одним із успішних прикладів відновлення діяльності виробництва на території міста Черкаси є підприємство швейної галузі. Воно переїхало до нас з Херсону. Компанія існує дев’ять років і перебуває в п’ятірці лідерів України з виробництва одягу для найбільших українських холдингів. Серед персоналу, що працює на підприємстві, 20% — це внутрішньо переміщені особи з різних областей. На черкаському підприємстві нині працює 80 швачок, але невдовзі планують збільшити кількість персоналу до 200-250 осіб.

Нагадаємо, у серпні на це підприємство з візитом приїжджав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Більше фото- та відеоконтенту – у нашому інстаграмі

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *