У Черкасах презентували литовську програму психологічної реабілітації українців

У межах програми психосоціальної реабілітації українців «Re:silientica» фахівці проводять заняття з психологічної підтримки для потерпілих від війни. Організація діє за підтримки Литовського фонду співробітництва та гуманітарної допомоги й Міністерства закордонних справ Литви. 

Про це під час презентації комплексної програми розповіла засновниця НУО “Domus solis” Ірена Блажевіче, повідомляє кореспондент “18000”.

– У цьому проєкті наше завдання – створити ресурс на рівні громад, де будуть групи підтримки, щоб люди могли отримати психологічну допомогу, – повідомила Ірена Блажевіче. 

Вона додає, що на першому етапі хочуть навчити мінімум 60 людей: волонтерів, психологів тощо. Щоб надалі ці люди змогли надавати психологічну, реабілітаційну допомогу іншим. 

Програма є відкритою. Також організовують зустрічі, до яких можуть доєднатися звичайні люди. Команда відвідує села, де проводить лекції з психологічної підтримки та реабілітації. Окрема частина працює з ветеранами. 

Дізнатися, де буде наступна зустріч можна на фейсбук-сторінці. 

Нагадаємо, що у Черкасах відкрили реабілітаційний центр для військових.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *