У Черкасах продовжили четвертий етап гідравлічних випробувань

У зв’язку з численною кількістю пошкоджень трубопроводу теплової мережі в Черкасах термін проведення четвертого етапу гідровипробувань подовжили орієнтовно до 15 вересня. Нині випробування проводять у районі Хімселище. 

Про це повідомляють на сайті Черкаської ТЕЦ, ПРАТ “Черкаське Хімволокно”.

За результатами проведених гідравлічних випробувань на теплових мережах було виявлено численні пориви трубопроводу, значну кількість із яких уже ліквідовано. Водночас, аби усунути решту пошкоджень, термін гідровипробувань було продовжено орієнтовно до 15 вересня.

Щоб дізнатися адреси будинків, у яких тимчасово відсутнє гаряче водопостачання на період гідравлічних випробувань та місця проведення ремонтних робіт, комунальники радять звернутися до оператора “Району теплових мереж” Черкаської ТЕЦ за номером телефону (0472) 64-02-76.

Додамо, четвертий етап гідравлічних випробувань розпочався в Черкасах 4 серпня. Він мав проходити в два підетапи, а саме:

  • із 4 по 31 серпня 2020 теплові мережі на міцність та щільність перевіряли на проспекті Хіміків, вулицях Нечуя Левицького, В’ячеслава Чорновола, Чайковського, Яцика, Бидгощській та Анатолія Лупиноса;
  • із 10 серпня 2020 гідравлічні випробування продовжилися на проспекті Хіміків, вулицях Сурікова, Нечуя Левицького, В’ячеслава Чорновола, Чайковського, Самійли Кішки, Бидгощській, Максима Залізняка, Руднєва, 30-річчя Перемоги, Смілянській, Вернигори, Хоменка, Луценка, Лук’янова, Автомобілістів та Десантників.

 

коментарі

2 Коментарі

  1. Тец вкрай офигели, тупо дро.ат и ничего не делают испитаний на химпоселке уже целый месяц

    1. Они ничего там не испытывают(кроме терпения потребителей). Просто идет экономия газа для подогрева воды.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.