У Черкасах пройде масштабний бізнес-форум для підприємців та майбутніх підприємців

1 червня у Черкасах пройде масштабний бізнес-форум OPEN BIZ. Учасники дізнаються про тонкощі створення й керування командою, про рекламу власного бізнесу, маркетинг, брендинг, причини невдач, а також на практиці зрозуміють поведінку клієнта. 

Захід відбудеться в межах міського фестивалю тимбілдингу “Summer Challenge”, який відбувається у місті вже четвертий рік поспіль.

За словами організаторів, команди event-агентства “KasyaNova Event”, участь у цьому заході буде корисною для представників малого й середнього бізнесу міста та для тих, хто лише збирається відкривати власну справу або ж прагне зрушити з мертвої точки. 

Уперше “живе навчання” у форматі бізнес-форму на фестиваліSummer Challenge” запровадили торік. Цьогоріч форум OPEN BIZ розширює свої масштаби. Бізнес-форум передбачає 300 учасників зі всієї країни, 12 експертів із різних бізнес-галузей, які спілкуватимуться з учасниками 9 годин. 

OPEN BIZ передбачає цьогоріч три освітні платформи. Перша – власне форум OPEN BIZ. Masters” – подія для тих, хто вже має бізнес і хоче отримати нові інструменти, знання та інсайти для його розвитку.

Друга платформа – безкоштовний тренінг-марафон “OPEN BIZ. Start” для тих, хто планує займатися підприємницькою діяльністю. Тут усі охочі зможуть отримати концентровані і актуальні знання, а хтось, можливо, віднайде давно втрачене натхнення.

Третя освітня платформа форуму – це лінійка майстер-класів “OPEN BIZ. Try” для освоєння практичних навичок із різних сфер діяльності.

Цього року частину коштів, виручених з активностей фестивалю та бізнес-форуму, організатори спрямують на придбання візуалізатора вен для найменших черкасців – пацієнтів неонатального центру Черкаської обласної дитячої лікарні.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.