У Черкасах пройшов “антиковідний” мітинг. Хто за ним стоїть? (ФОТО)

Акція в суботу

Вихідними у Черкасах пройшла акція так званих “антиковідних активістів”. Розбираємося, хто її організував. 

Організаторами аналогічних заходів, які нині відбувають по всій країні, є уродженець Львова Остап Сахів та киянин Сергій Мікітен. У Черкасах куратором заходу була місцева жителька  Олена Фаіст.

Мікітен є засновником ГО «Ведичний світ». Він позиціонує себе правозахисником і журналістом. На останніх місцевих виборах він балотував до київради від партії «Наш край», але не був обраний.

Стахів має певний політичний досвід. У 2007 році він балотувався до Верховної ради від партії «Свобода» і не пройшов. Опісля ще двічі йшов до парламенту як самовисуванець також пробував свої сили на виборах до Львівської міської ради. Ніде не пройшов.

За інформацією порталу «Чесно», на його рахунку численні провокації, зокрема у Чернівецькій та Івано-Франківській лікарнях. Stopfake (1 та 14 травня) та VoxUkraine (у травні та червні) звинуватили Стахіва у поширенні фейків та маніпуляцій про коронавірус.

Щодо Олени Фаіст, то про неї відомо небагато. Їй 36 років, проживає в Черкасах. Має багато фотографій у нині заборонених соцмережах. Інформація про її рід діяльності, юридичні особи, що можуть бути з нею пов’язані, чи її участь у виборах – відсутня.

Фото із соцмереж

У 2020-му році Фаіст “засвітилася” у історії з представником “Партії Шарія” Миколою Бугріменком. Принаймні, згідно з ухвалами Придніпровського райсуду Черкас, вона значиться потерпілою у цій справі.

Тоді, нагадаємо, Бугріменко заявив нібито про напад на нього колишніх військовослужбовців, після того, як він облаяв волонтерів.

Фото із соцмереж

Фото із соцмереж

“18000” звернувся за коментарем до представників патрульної поліції, які були присутні на мітингу. За словами правоохоронців, вони лише забезпечували громадський порядок і жодних адміністративних документів на учасників мітингу не складали.

По темі

коментарі

21 Коментарів

 1. Ясный перец, что такие митинги в наше непростое время устраивают только лузеры и недалёкие люди. Британцы, выдержав суворейший локдаун, привив от Ковида почти 50% взрослого населения, пересидев и не митинговав, сейчас постепеннь всё открывают, возрождают и почти не болеют. А на ЭТИХ не стОит вообще обращать внимания. Мы должны ради нашей безопасности потерпеть совсем немного, чтобы вернуться к нормальной жизни.

  1. Терпите и дальше , уже год терпите
   Если до сих пор не получилось разобраться, что к чему и кому это выгодно
   Ребята молодцы, не молчат и не «терпят» , от таких людей и зависит , будет ли будущее у наших детей .
   Благодарю, за то что не молчите !
   Автор статьи хотел омрачить , настоящих героев , только глупцов остались единицы, которые продолжают верить продажным сми

   1. В чем проблема?! Раз они не боятся заразится Ковидом, то собрать эту шо*лу и отправить поработать в ковидгоспиталь! Пусть людям послужат. Ну или умрут

   2. Тупой ку**це”Наша Ряба” тебя видать и твою семью.жар*ный петух в ж*пу не клюнул,вот когда переболеешь ковидом и останешься еще в живых благодарить будешь тех,кто придумал маску и Локдаун.

  2. Пошла на**й,иди**ка,о*ца

  3. Боже!!! Та звідки ви знаете що робили британці? Уже і дурням зрозуміло цей розвод, зніміть шори з очей та подивіться навкруги, коли це наша влада так за нас хвилювалась? Та ви вже загинаєтесь від їхнього правління! Тепер ще вам банано фікус підперли а ви все “хаваете”!

 2. Найкращі ліки для тих, хто підтримує знущання з людей під назвою “локдаун” – це блокування їм усіх засобів для існування та примусове відправлення у відпустку за свій рахунок на пару-трійку місяців. Тільки так відчують і зрозуміють.

 3. продажные журналюги, респект этим 4 ха митинг, вэкорна это фейк а государство нарушает конституцию маски незаконны ст 64 мусора также нарушают позор

  1. Красава❤️👍

  2. респєкт відважним воінам і борцам за констітуцию, які підписують себе “Анонім”))

 4. И полились заказные статейки…
  Поддерживаю ребят!

 5. Вот из-за этих недалеких людей, мы не можем победить эту заразу.

  1. Вы посмотрите сначала официальную статистику по смертности за 2020 год, какой процент умер от короновируса, от сердечных заболеваний, в ДТП и тд, а потом говорите про заразу)))

 6. Я вважаю, хто розумніший, той не скаче, не бастує і показник позитивного результату – видуження людей у цих розумних країнах – Ізраїлі та Англії. А ми звикли стрибати та протестувати – от тому й хворих бішає та вмирають сотні. Це ті, які думали, що вони розумні.

 7. Ого, як повиясняли про ролі людей. 18000 вже давно смітником стало, хоча і нормальним не було.

  1. навіщо ви сюди заходите та ображаєте видання, якщо для вас воно – “смітник”? Навіщо тоді ви опускаєтесь до того, що відвідуєте “смітники”?? Ходіть собі по інших “несмітниках”!

 8. Очень жаль, что в Украине есть такие люди, я их считаю провокаторами.. И ещё более жаль, что есть те, кто их поддерживает…т Я люблю Украину и ее жителей, я сам с Киева.. У нас привилось уже более 75

  1. Более 75 процентов населения, заболеваемость падает изо дня в день, открываются все закрытые доселе заведения, только аэропорт пока что для жителей страны и то с ограничениями.. Был очень поучительный случай, трагический, когда дочко одного из таких “правильных” антипрививочников , заболела и умерла… Тогда он объявил, что к сожалению, ошибался.. Никто вас не хочет “чипировать” , вас хотят просто спасти, одумайтесь…

  2. Это статья провокаторская, написана с целью дискредитировать, лучших, сейчас, без преувеличения, людей Украины, настоящих сынов и дочерей своей земли, заступившихся за всех вас. Но кажется права, воздух, собственность и человеческое достоинство вам не нужны, очень жаль. А нам нужны
   Так что изучайте план Центрального Банка по Обнулению экономики, читайте о Большой перещагрузке К. Шваба, осознайте, чем щанимается Билл Гейтс и как между собой связаны все эти люди. Вас разводят, лошки!
   Про Осипа, Олену, Сергея напишут в учебниках истории. Забыли чем закончилась 2 мировая? Так вот сейчас вы на стороне фашистов, тупицы!

   1. Какой пафосный пост! Наверное, собой гордитесь!))) Почитайте, “отрезвитесь”:
    https://realist.online/news/mohily-v-neskolko-rjadov-kak-pod-kievom-khoronjat-umershikh-ot-covid-19-foto

 9. Ці люди божевільні або провокатори

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.