У Черкасах просять посилити компетенцію виконавчого комітету та ввести туди медиків

На сайті Черкаської міської ради 27 березня зареєстрували петицію із вимогою розширити склад виконавчого комітету Черкаської міської ради та ввести туди лікарів або представників трудових колективів лікарень. Автором петиції є Наталія Коваленко, колишній депутат місцевої ради.

Свою вимогу вона аргументує тим, що зараз серед представників виконкому немає жодного медика або ж людини із медичною освітою, і відповідно просить додати до колегіального органу влади представників саме цих професій у зв’язку із пандемією COVID-19.

На сьогодні до складу комітету входять 11 осіб, серед яких міський голова, п’ятеро його заступників, секретар міської ради та ще четверо представників громадськості, афілійовані з політичними силами ВО “Свобода” та “Національний корпус”.

У партійному розрізі нинішній склад виконкому – це 5 представників ВО “Свобода”, 2 представники від Батьківщини, 2 від “Національного корпусу” на по одному від партії “Самопоміч” та ВО “Черкащани”.

Збір підписів триватиме протягом місяців або ж до того моменту, поки не набереться 250 голосів.

Петиція знаходиться за посиланням – тут

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

6 Коментарів

 1. Идея неплохая, но учитывая сколько бюджету обходяться депутаты, уж очень не рентабельно выходит, это же сначала введут в состав, а потом нужно и зарплату им платить не меньше чем у остальных, насколько я понимаю у области уже нет денег

  1. 1. депутати не отримають зарплати
   2. у виконкомі є місця на громадських засадах. саме про них і йдеться
   3. це не область, а місто

 2. Я прекрасно знаю что Черкассы город, депутаты зарплату получают и суммы известны, и я не верю что люди на общественных началах работают абсолютно бесплатно, посмотрим дальше по новостям что и как будет

  1. ок, як зп в депутата міської чи обласної ради?

 3. https://vk.com/wall-32654612_1018664 и если поискать информации достаточно

  1. вконтакті поіскать?) годний пруф))

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.