У Черкасах просять заборонити продаж алкоголю

На сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію про заборону продажу алкоголю до кінця війни.

“У зв’язку з відміною заборони продажу алкогольних напоїв, у Черкасах почастішали випадки аморальної поведінки мешканців та гостів міста. Вважаю за доцільне повернути заборону продажу алкогольних напоїв до кінця війни в Україні”, – йдеться в тексті петиції.

Для розгляду на сесії міськради вона повинна зібрати 500 голосів. На сьогодні зібрано 13. Підтримати її можна ТУТ.

Нагадаємо, у березні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко обіцяв заборонити продаж міцних алкогольних напоїв. Проте пізніше сказав, що такі дії – не компетенція місцевої влади.

Нині на Черкащині заборонено продаж алкоголю з 20:00 до 08:00 години, решта часу – дозволено.

Як писав “18000”, в середньому в місяць до бюджету Черкас від продажу алкогольних виробів надходить майже чотири мільйони гривень акцизного податку.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

13 Коментарів

 1. Хто захоче випити, той і з забороною нап’ється. Як кажуть свиня болото завжди знайде.

  1. Мне пришлось жить на всесоюзной комсомольской ударной стройке, где решили запретить алкоголь. Сухой закон продержался 1 год. Статистика была печальная. При сухом законе погибло молодёжи намного больше чем до этого. Люди массово травились суррогатами. Мировая статистика о введении сухих законов не имеет положительных результатов. Не нужно заниматься ерундой.

  2. Згоден

 2. Мені здається, що ініціатори петиції – це самогонщики, лобіюють таким чином свій “бізнес”

  1. То так і є. Завжди шукайте хто виграє з того чи іншого.

 3. Якщо забооняти, то вже корілку і т. д. Але хоч пива в продаж зоставте

 4. Отже силові структури, враховуючи військових (Військовий стан) за ствердженням подавача петиції – безпорадні у вирішенні цієї проблеми ? Якщо це не провокація, або спроба піару, не завадить вибачитися, у разі прийняття спроможні компенсувати збитки завдані бюджету, прибутку,хто позбудеться місця роботи , сподіваюсь – так . Досить
  глумиться над усіма, і собою в першу чергу!

 5. Як бухали так і будуть бухать, будуть місця де алкоголь буде продаватися, як завжди це було під час заборон, тільки в рази дорожче, збагачуючи бариг без сплати податків, замість того, щоб отримувати в бюджет кошти за продаж алкоголю. А це левова частка податків. Чи надходження в бюджет коштів, чи чиєсь естетичне задоволення, вибір очевидний.

 6. Оці петиції схожі або на псевдогромадський прояв, коли якісь потвори використовують їх для власних цілей, приховуючи їх за, нібито, інтересами людей, як було, наприклад, із зупинкою біля Будинку Торгівлі. Вона там нікому не потрібна в такому вигляді, стоїть за 20 метрів до дороги, що не кожна людина встигне добігти до свого транспорту, перегородила вид на вітрини ТЦ, взагалі стоїть “на перечепі”. Там достатньо було поставити декілька зручних лавок ближче до зупинки і все. Навіть просто скляні зупики-павільйони, типу тих, що на зупинках Драмтеатр чи біля ОДА не треба – коли не проходиш повз, людей всередині зупинок майже не буває, всі стоять навколо, заповнюючи простір. Зате вид ті зупинки спотворюють. Вічно обліплені рекламою, об’явами, скло брудне і т.д. Так от, зупинка на БТ це не зупинка, а черговий гинделик чи ще якийсь заклад для того, хто ту петицію ініціював.
  Або інший варіант – петиції, це прояв фантазії для міських божевільних, яким треба любим чином заявити про факт свого існування в цьому світі. Я не вживаю спиртного, ну майже. Півлітрова пляшка домашнього вина, яку привіз брат, в мене стояла років зо три. Насилу домучив. Чи пиво, яке зрідка беру на перегляд футболу з рибою. От зараз лежить в холодильнику пляшка львівського “Різдвяного”, купленого ще в січні, чекаж приводу бути випитим. Може, до Ліги чемпіонів. Так от, мені алкоголь в магазинах не заважає, п’яних, які лежали б штабелями по вулицях, не бачу. Ціни такі, що не кожен собі дозволить його купляти. Що стосується петиції, то що якщо погодитись із забороною, примусивши її автора і тих, хто це підписав, вскладчину компенсувати ті мільйони втрат від недоотриманого акзицу. Як хм таке? Нє?

 7. Запретить по всей Черкасской области употребление спиртных напитков до окончания войны нарушителя 15 суток исправительных работ

 8. У нас алкоголь продають с 12до18години.Полтавська обл

 9. Міцні напої знімають стрес і наповнюють грошима і так збіднілий державний бюджет. Не заборона потрібна, а посилення відповідальності за правопорушення, вчинене у стані алкогольного сп’яніння!

 10. Значит кто то сильно сидит на бадяге , а бюджет ему главное свой .

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.