У Черкасах просять заборонити використання тварин для жебракування

19 січня на сайті Черкаської міської ради з’явилася петиція проти використання тварин для жебрацтва.

Як зазначає авторка петиції, тварин часто використовують заради жебрацтва, нехтуючи при цьому не лише їхніми базовими потребами, а й вводячи в сонний стан за допомогою токсичних речовин та алкоголю.

“Зашморги на шиях тварин, введення тварин в сонний стан різними токсичними речовинами, в тому числі мається на увазі накачування алкоголем, що є смертельною отрутою для тварин, знущання з використанням фізичної сили та багато інших страшних речей мають місце в білий день просто на очах перехожих. Часто ці тварини просто викрадені або необачно влаштовані в “добрі руки”, а також їх відловлюють на вулицях, а коли тварина вже доведена до смерті або майже до смерті, то її викидають і беруть інш”, – йдеться в тексті петиції.

Інколи тварин рятують небайдужі містяни та волонтери, однак на їх місце швидко відловлюють інших чотирилапих.

Поза увагою в таких випадках залишаються і звернення зоозахисників до поліції, адже правоохоронці не мають права забрати тварину без належних фото- чи відеодоказів.

У зв’язку з цим в петиції просять заборонити використання тварин для жебракування в усіх громадських місцях Черкас. Підтримати її можна ТУТ.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *