У Черкасах проукраїнські сили підписали Меморандум протидії капітуляції (ВІДЕО)

Документ засвідчили підписами у День героїв Небесної сотні, на сьому річницю подій Майдану. Меморандум став підсумком Першої відкритої конференції “Руху опору капітуляції”. Під час цього інформаційного марафону різні політичні сили та громадські організації озвучили підсумки та виклики Революції гідності.

Документ передбачає насамперед співпрацю щодо інформаційної діяльності на подолання реваншистських та колабораціоністських настроїв у суспільстві. Також – має шість ключових завдань: 

– обстоювання Постанови щодо вшанування пам’яті Революції гідності й невідкладне розслідування справ Майдану;

– захист рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”;

– відстоювання Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної»; 

– здобуття енергетичної незалежності України;

– спрямування зусиль для законодавчого впровадження закону про колабораціонізм;

– і всі зусилля для законодавчої заборони ОПЗЖ і партії Шарія, а також всіх інших організацій і партій, що співпрацюють з ворогом України, Російською Федерацією.

меморандум

Щодо останнього – на думку лідера обласного Нацкорпусу Дмитра Кухарчука: реванш проросійських сил на місцях – не лише частина загальнонаціонального явища.
Коли ми говоримо про фінансування тероризму Медведчуком, ми маємо розуміти що в кожному місті є свій “Медведчук”, який фінансує тероризм. У Черкасах – це Ігор Мельник, – вважає Кухарчук. – За ним стоїть з одного боку ціла плеяда черкаського криміналітету, із другого Медведчук, із третього – тісні стосунки з черкаською владою. 

Саме місцевий реванш проросійських сил був темою темою виступу Кухарчука на конференції Руху опору капітуляції. Дмитро зазначає, що той був би неможливим і без, так званого реваншу корупціонерів. 

– Я зовсім не хочу провести паралель появи проросійських сил як наслідку корупційної діяльності місцевих чиновників. Але акцентувати на тому, що корупцію і беззаконня місцевих еліт вони використовують як хороші контрприклади здобуткам Майдану, я зобов’язаний. Ми часто чуємо в їхній риториці, що “до Майдану було добре, бо були професіонали, а після Майдану стало погано, тому що прийшли “майдануті”. 

Цю ж тезу продовжує і представниця “Демократичної сокири” Ольга Краснова. Вона переконана, що підписання Меморандуму дозволить масштабувати роботу з протидії реваншизму, яку кожна з проукраїнських сил нині проводить окремо. 

Депутатка міської ради Надія Івашкова переконана, що меморандум не стане черговим підписаним папірцем, а буде рушієм дій. 

– Мені сподобалися сьогодні виступи, це точно люди, які небайдужі. Не важливо, від якої політичної сили вони прийшли. Це ті люди, на яких має спиратися суспільство, які прийшли за покликом серця. Тому це не завершиться на підписанні меморандуму, – підсумовує Надія. 

Вперше у Черкасах в боротьбі з проросійськими силами офіційно об‘єдналися представники різних політичних сил: Національного Корпусу, Європейської Солідарності, Голосу, Демократичної Сокири і Свободи, також – депутат обласної ради Олег Петренко, міська обраниця Любов Майборода. Також – до підписання долучилися Ветеранське братерство, обласна організація Всеукраїнського об’єднання ветеранів, УНСО, ГО “Справа громад” й мисткиня Олександра Теліженко. У Русі зазначають, що документ відкритий до підписання іншими політичними силами, громадськими організаціями чи окремими діячами, які поділяють заявлені на папері погляди. 

Додамо, підписання меморандуму підсумувало Першу відкриту конференцію Руху спротиву капітуляції, на якій черкащани обговорили здобутки й виклики Революції гідності. Переглянути трансляцію заходу можна тут

*іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини