У Черкасах проведуть повну санітарну обробку: містян просять побути вдома

Фото з фейсбука Анатолія Бондаренка

Сьогодні о 16:00 у Черкасах почнеться повна санітарна обробка міста.

Про це у стрімі повідомив мер Черкас Анатолій Бондаренко.

За його словами, обробка триватиме близько доби.

– З 16 години починаємо повну санітарну обробку міста. Прошу батьків забрати дітей по своїх домівках, пенсіонерів бути вдома, по можливості всім бути вдома, – сказав Бондаренко. – Насамперед оброблятимуться площі, дитячі майданчики, зупинки, далі починаємо дороги.

Міський голова повідомив, що санітарний розчин зі вмістом хлору виготовлятиме КП “Черкасиводоканал”.

Варто зазначити, що згідно з рекомендаціями ВООЗ, хлор є справді дієвим для дезінфекції поверхонь. 

коментарі

6 Коментарів

  1. То сніг в жару убираємо, то мільйони на вітер розпилюємо. Гарний мер.

  2. Фонду боротьби з КВ варто терміново поцікавитись:
    Як забезпечені лікарі і медперсонал, що готуються прийняти хворих на КВ, засобами захисту і як підготовлені приміщення для лікування від КВ у обласній лікарні.

    1. Ужас просто ужас господа!!!

  3. Уже и в Черкассах эта зараза, эти тести бракованные или на границах вопще не проверяют кого они в страну пускают? Почему горожане должны мучиться и умирать такой страшной смертью? Тем более нет нужных препаратов и оборудования, что за тенденция пошла 40-100 человек за сутки и это только начало

  4. Вирішіть питання зі смітником по вул. Десантників, біля зупинки Десантників.Проведіть дезінфекцію і перенисіть подалі від житла.Туди звозять сміття з усіх Черкас.

  5. Пан Бондаренко. Кому нужно это очковтирательство с поливом дорог хлорированной водой с машин , которые зимой героически сражались с гололедицей. Посмотрите видео как это делается в странах , где руководство города заботится о жителях, а не о перекачке денег в свой карман. И еще. На сегодняшний день самым необходимым для жителей города является посев травы на газоне перекрестка Можайского-Шевченка.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.