У Черкасах п’яні посадовці прокуратури бешкетували в ресторані. Призначена службова перевірка (ВІДЕО)

7 червня у ресторані «Тарас Бульба» бешкетували заступник прокурора області Юрій Ковтун та начальник відділу керівництва досудових розслідувань ДБР Валерій Барабаш. Прокурор області Сергій Овчаренко повідомляє про призначення службового розслідування.

Відео з інцидентом у своєму «Фейсбуці» оприлюднив Дмитро Кухарчук. За його словами, він трапився 7 червня.

«У Барбаша, начальника відділу процесуального керівництва по кримінальним справам ДБР прокуратури Черкаської області день народження. На відео він тримає Ковтуна, заступника голови прокуратури області, який в п‘яному угарі рветься в бій. Пістолет вдалося забрати, не ясно що воно з ним зробило б…», – написав Кухарчук.

На відео відреагував прокурор області Сергій Овчаренко.

«Попри те, що події відбувались у неробочий час, ніхто не мав зброї, а до правоохоронних органів області на сьогоднішній день не надходило жодних заяв про порушення громадського порядку працівниками прокуратури від персоналу чи відвідувачів закладу, вважаю таку поведінку своїх підлеглих неприпустимою», – написав він.

Овчаренко повідомив, що призначено службове розслідування, за результатами якого, за наявності підстав, матеріали стосовно винних осіб будуть скеровані до Кваліфікаційної дисциплінарної комісії.

Юрій Ковтун є заступником прокурора Черкаської області. Валерій Барбаш обіймає посаду начальника відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими управлінням ДБР.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі
1 Коментар
  1. Обнаглели в корень эти …. надоела ихняя безнаказанность !!!!!!!!!!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *