У Черкасах ремонтують дві вулиці в Південно-Західному районі за 33 мільйони

ремонт доріг зі знаком тематичне фото

Черкаська міська рада провела тендери на поточний ремонт вулиць Руставі та Перемоги у Південно-Західному мікрорайоні міста. Сумарна вартість послуг – понад 33 мільйони гривень. Їх надасть давній фаворит міської влади – ПП «Дорстрой».

Про це йдеться на порталі “Прозоро”, пише “18000”.

9 травня департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради уклав два договори на поточний ремонт вулиць міста. Вартість угоди по ремонту Руставі – 17,6 мільйона гривень, по вулиці Перемоги – 15,6 млн грн.

Участь в обох закупівлях взяв один учасник – ПП «Дорстрой», з яким замовник і уклав угоди. Згідно з графіком, роботи мали стартувати 9 травня і завершитися до 30 травня.

Підрядник має зняти покриття, розлити в’яжучі матеріали і постелити вирівнювальний шар. Гарантія – 3 роки.

Для поточного ремонту буде використано 4,7 тисяч тонн асфальту дрібнозернистого, вартістю 5169 грн\т. Ціна є дещо дешевшою від середньої вартості на таких асфальт по Черкаській області.

ПП «Дорстрой» зареєстроване у Христинівці. Власник компанії – Роберт Григорян, директор – Ігор Віблий. «Дорстрой» – провідний підрядник Черкаської міської ради та одне з найбільших дорожних підприємств області. У Черкасах фірма виконувала і виконує низку великих підрядів, на кшталт вулиці Сумгаїтської, колишньої вулиці Гагаріна, Жужоми, Благовісної тощо.

Нагадаємо, у Черкасах ремонтуватимуть вулиці Дашковича та Хрещатик за 13 млн грн.

Оперативна інформація про Черкаси та область. Підписуйся на вайбер-канал “18000”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *