У Черкасах ремонтують обласну лікарню за 38 мільйонів: що відомо про підрядника?

Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації провів тендер на ремонт семиповерхового і триповерхового корпусів та переходу між ними обласної лікарні.

Про це йдеться на порталі Prozorro.

Участь в торгах взяв один учасник – «Фаворит.ВЛ», з яким і уклали договір на 38 мільйонів гривень. 30,45 млн грн з цієї суми – державний бюджет, ще 7,55 млн грн – місцевий.

За договором роботи мали стартувати у березні цього року і завершитися до вересня. Однак додатковою угодою терміни були подовжені і фінансування на цей рік склало 7,55 «місцевих» мільйонів.

Згідно з кошторисом, найбільше – 2,9 мільйона гривень піде на утеплювач 150 мм (вартість – 4633 гривень\кубічний метр), 1,1 мільйона піде на утеплювач 200 мм (5714 грн\куб м), ще 1,7 мільйона – на вікна (3585 грн\кв м).

Для прикладу, підрядник «Уманьрембуд 2», який буде утеплювати 11 та 12 школу у Черкасах, закладає вартість утеплювача на 150 мм у 4041 грн\м.

Закупівлю моніторить Державна аудиторська служба. Зокрема, в останньому запиті на пояснення аудитори цікавляться, як учасник підтвердив вимоги замовника щодо аналогічного договору, співставного за обсягом робіт на покрівлі.

Товариство «Фаворит.ВЛ» нині зареєстроване у Черкасах та має власника і директора Андрія Дворніченка.

У Черкаси фірма «переїхала» у 2023 році, до того була записана в смт Сарата, що в Одеській області. Також торік змінився засновник, а вже цього року – директор.

До цього фірма належала Віктору Лохматову. Він був помічником народного депутата від СДПУ(О) Бориса Андресюка. Також Лохматов фігурант справи про заниження податку на додану вартість. У реєстрах він значиться керівником районного осередку партії «Сильна Україна» Сергія Тігіпка.

Фірма «Фаворит.ВЛ» дебютувала на торгах на Черкащині у 2022 році, тоді ще з попереднім керівником. І відразу взяла 17 мільйонів гривень на ремонт приміщення для переселенців на замовлення Департаменту соцполітики Черкаської міської.

Опісля того «Фаворит.ВЛ» ще три договори: 21 млн грн на ремонт ще одного приміщення для переселенців у Черкасах, 3,16 млн грн на ремонт Кам’янської лікарні, і, зрештою, договір на скандальний ремонт Кам’янського ліцею №1 за 60 мільйонів гривень. У всіх цих торгах фірма була єдиним учасником.

Публічна інформація про Андрія Дворніченка відсутня. Він зареєстрований на Житомирщині, був власником львівської фірми «Дортон Україна», яка займалася торгівлею запчастинами та лісопильним виробництвом. Номер, яким користується Дворніченко, в людей найчастіше підписаний «дуб», «плінтус», «паркет», «дрова», «доска», «таксі», «блаблакар» тощо.

До переведення на посаду директора 16 січня цього року, Дворніченко був працівником підприємства. Його призначення підписав попередній директор Михайло Антипов, який у свою чергу після цього став працівником.

Як писав 18000, у Черкасах заново купують утеплення школи з коштовними матеріалами. Вартість виросла ще на 100 тисяч.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *