У Черкасах розпочинаються гідравлічні випробовування: графіки відключення гарячої води

У Черкасах розпочинаються гідравлічні випробовування магістральних та внутрішньоквартальних тепломереж, якими опікуються КП “Черкаситеплокомуненерго” та “Черкаська ТЕЦ”. Через це деякі райони міста тимчасово залишаться без гарячої води.

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Обов’язкове тестування мереж здійснюється не загалом по місту, а окремо у визначених мікрорайонах. Таким чином, коли в одній частині Черкас тривають гідравлічні випробування, мешканці решти мікрорайонів отримують гарячу воду.

Першими “перевірку на міцність”  пройдуть котельні та насосні станції КП “Черкаситеплокомуненерго”. Зокрема,  по вул. О. Дашковича, 62, вул. Хрещатик,84, бульв. Шевченка, 117 та 176, вул. Онопрієнка, 8, Проїзду Руськополянському, 27, вул. Сумгаїтська, 13, Менделєєва, 5 і т.д., де нині здійснюється перевірка лічильників газу,  ремонт обладнання та гідровипробовування мереж.

У зв’язку із зазначеними роботами приблизно тиждень буде відсутнє гаряче водопостачання у житлових будинках, які отримують тепло від цих котелень.

Із 15 квітня  на підготовчому етапі гідравлічних випробовувань Черкаської ТЕЦ будуть перевірені теплові магістралі, які пролягають по вулицям Південно-Західного району, вул. 30-річчя Перемоги, вул. Сумгаїтській та вул. Ярославській.

Із 5 травня стартує перший етап гідровипробувань по проспекту Хіміків, вулицях Сурікова, Нечуя Левицького, В.Чорновола, Чайковського, Яцика, Самійла Кішки, Бидгошській, В.Галви, М.Залізняка, Смілянській, Хоменка, Автомобілістів, Лук’янова, Луценка, Вернигори, Дашковича та в Південно-Західному районі.

Другий етап гідравлічних випробовувань магістральних мереж Черкаської ТЕЦ проходитиме з 10 червня  до 12 липня.

Під час цього періоду роботами  з перевірки  та усунення пошкодження теплових мереж за результатами  гідравлічних випробовувань будуть охоплені такі вулиці: Нижня Горова, Кобзарська, Різдвяна, Нарбутівська та Симиренківська.

Третій етап гідровипробовувань триватиме з 15 липня по 2 серпня, впродовж якого перевірятимуть теплові магістралі по вулицях Припортова, Героїв Дніпра, Гагаріна, Сержанта Смірнова, Сержанта Жужоми, Козацька, Новопречистенська.

Четвертий етап гідровипробовувань стартує з 5 серпня і має бути  завершений до 30 серпня цього року.

Під час останнього етапу випробовуватимуться теплові магістралі по вулицях Припортова, Криваліївська, Новопречистенська, Благовісна, Небесної Сотні, Митницька, Пастерівська, Богдана Хмельницького, Гуржіївська.

Як зазначають теплопостачальні підприємства, термін проведення кожного наступного етапу гідравлічних випробовувань може коригуватися за результатами попереднього етапу та проведення ремонтних робіт.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

3 Коментарі

  1. Доброго дня!Я живу на 30 рокiв Перемоги i не можу нормально покупатися тому що немає горячой води!!!Так коли ви вже включете ту горячу воду.Скiльки ще чекати вже як не як 24 травня 2019 року,а води нема i нема.Я чомусь здогадуюсь що вам тi хто там цим всим заправляє все рiвно на жительв,а нехай купаються холодною водою.У вас вдома бойлери i водонагрiвачi,i все рiвно на тих жителiв,i ви вiдмиваєте грошi пiд шумок…так скiльки ще чекати..в мене все по рахункам оплачено чому я страдаю?!

  2. Добрий день! Чому гідравлічні випробування на Митниці проводять у вересні, хоча за планом дані роботи повинні були провести ще у серпні? Навіщо тоді складати плани, які не виконуються? Мало того, що не попередили про відключення гарячої води, так ще й не вмикають довше, ніж обіцяно (казали, не буде води до 20 вересня). Вибачте, на вулиці вже досить холодно, опалення ще не увімкнене, а на додачу гарячої води немає, ви що знущаєтесь на людьми зі своїми випробуваннями, скільки часу це може тривати?

  3. Чому не має гарячої води по вулиці Героїв Дніпра вже більше двох тижнів?У зв’язку з цим це відключення? Планове відключення планується з серпня, а відключили ще перед Пасхою?
    Додзвонитися неможливо на ТЕС
    Будемо вимагати всим будинком розгляду подачі скарги в мерію Черкас!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.