Коронавірус: відповіді на головні питання (ВІДЕО)

У Черкаській інфекційній лікарні демонструють готовність надавати медичну допомогу в разі виявлення в області коронавірусної інфекції.

Сьогодні представники Черкаської облдержадміністрації разом із журналістами проінспектували медичний заклад.

Пропонуємо відповіді на головні питання, що звучали під час візиту в лікарню.

Яка готовність медичних працівників?

Світлана Волгіна – головний лікар: “Такі події, як з цим чи іншим вірусами, відбуваються кожного року. Тому в лікарні щороку перевіряють готовність медпрацівників. Ми готові надавати таку допомогу в одиночних випадках, якщо хворий прибув із країни, де фіксували такий вірус”.

Як до інфекційної лікарні може потрапити хворий?

Світлана Волгіна: «Хворий звертається до сімейного лікаря, або в територіальний центр екстреної медицини (швидку). Опісля інфекційна лікарня отримує інформацію, що до неї буде доставлений хворий із ймовірним діагнозом коронавірусної інспекції. Інший варіант – хворий, що перебував у країні, де фіксували коронавірус, із симптомами сам може звернутися в інфекційну лікарню».

Як виявляється інфекція?

Юрій Лесюк – профільний заступник голови ОДА: «Є алгоритм діагностики і лікування. Діагностикою займаються лише лікарі. Так, щоб людина сама себе тестувала – такого не може бути. Людина звертається до лікаря, який є інформованим і ознайомленими.

Працює забір біозразків: направляється в лабораторний центр, де визначається причина захворювання. Це триває добу».

Скільки лікарень по області готові приймати?

Юрій Лесюк: «По області визначена політика, як діяти в разі виявлення. Є заклади у Черкасах та в Умані, якщо буде підозра цю хворобу. Якщо кількість хворих, не дай Бог, буде рости – є можливість перепрофілювати відділення інших лікарень».

Журналістам продемонстрували один з приймальних боксів (у Черкасах їх 17, в Умані – 12), спеціальні захисні костюми для медиків та розповіли про алгоритм дій із пацієнтом, в якого запідозрять інфекцію.

Все це можна переглянути у стрімі нашого видання:

коментарі
1 Коментар
  1. 😀😀😀😀😀

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *