У Черкасах шукають «десятників» для Бондаренка. Поліція відкрила справу про підкуп виборців (ВІДЕО) (оновлено)

Перед другим туром виборів у Черкасах поширюють оголошення із пропозиціями щодо залучення громадян до виборів у ролі так званих «десятників» з подальшою платною агітацією на користь чинного мера Анатолія Бондаренка.

У Комітеті виборців України переконані, що такі дії можуть свідчити про організацію сітки по підкупу виборців. А в поліції вже відкрили кримінальну справу про можливий підкуп виборців.

Через «Вайбер» чоловік, підписаний «Віталій», шукає «десятників». Також він вказує номер телефону, за яким треба телефонувати.

У приватній розмові «Віталій» пояснює завдання.

Необхідно агітувати людей прийти і підтримати на виборах міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Тих, хто готовий його підтримати, треба записати в список із вказанням ПІП, номеру телефону та адреси. За одну таку людину організатор платить 100 гривень.

На цю інформацію вже відреагували в Комітеті виборців України. Там повідомили, що пошук “десятників” може свідчити про про організацію сітки по підкупу виборців.


У ГУНП в Черкаській області виданню 18000 повідомили, що вчора, 18 листопада, поліція відкрила кримінальне провадження за статею 160 Кримінального Кодексу України (Підкуп виборця).

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.