У Черкасах ситуація із вуличним освітленням не зміниться попри рішення Кабміну

Кабінет Міністрів поставив місцевим владам завдання зменшити вуличне освітлення задля економії електроенергії. Водночас у Черкасах ситуація не зміниться.

Про це пишуть “18000”.

“Перед усіма органами державної влади поставлене завдання зменшити споживання електроенергії. Ухвалюємо сьогодні відповідне розпорядження уряду”, – повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні державні адміністрації мають відмовитися від використання кондиціонерів, зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території.

Зробити теж саме уряд закликав правоохоронні органи, органи судової влади й інші держоргани. Місцевій владі пропонують обмежити вуличне освітлення.

“Бізнес закликаємо також обмежити використання кондиціонерів та іншого енергоємного обладнання, яке не критичне для виробничої діяльності. Виняток — не буде обмежуватися використання кондиціонерів у лікарнях та на підприємствах, де кондиціонування повітря є частиною виробничого процесу”, – додав прем’єр-міністр.

Водночас для “18000” у Черкаській міській раді пояснили, що поки ситуація із зовнішнім освітленням не змінитися, оскільки воно уже працює з обмеженнями.

Нагадаємо, раніше мер Анатолій Бондаренко прокоментував для “18000”, що нині вуличне освітлення у Черкасах працює в економ-режимі. Після 00:30 його вимикають, – розповів міський голова.

Читайте також: Ліфти та водопостачання мають працювати під час перебоїв живлення, – Кабмін.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *