У Черкасах співають і збирають гроші одеські “благодійники”. З їхнім головою судилися через борги

У Черкасах вже кілька днів посеред міста співають люди, які представляються благодійною організацією “Спарта”, що збирає кошти на допомогу дитині. У інших містах країни ними уже зацікавилася поліція. 

Представники організації були помічені в центрі міста та в районі залізничного вокзалу. Вони співають пісні та збирають кошти на лікування дитини.

Мати дівчинки, якій збирають гроші, у телефонній розмові із журналістом підтвердила, що організація передає їй кошти щомісяця. Вона додала, що дитина потребує операції. Допомогти їй можна напряму, реквізити для цього – ТУТ.

Раніше про акції цієї організації повідомляли ЗМІ у Полтаві та Івано-Франківську.У обох містах на місце викликали поліцію.

Зазначимо, що організація зареєстрована в Одесі у квартирі свого голови Андрія Дрямова. За цією ж адресою він прописаний як ФОП, що займається роздрібною торгівлею харчами, тютюном та напоями. Також Дрямов є членом овідіопольської районної організації партії “За життя”.

Андрій Дрямов (фото – Зміст)

Дрямов фігурує в кількох судових рішеннях. Зокрема, в останньому наявному на порталі Судова влада йдеться про стягнення з нього заборгованості у 239 тисяч гривень. Рішення райсуду щодо боргу Дрямов намагався оскаржити в касаційній інстанції. У рішенні зазначається, що у 2006 році він позичив 21 тисячу доларів і не повернув їх.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.