“Як грім серед ясного неба”: у Черкасах стався конфлікт між зоозахисниками та керівництвом комунального притулку

Волонтери черкаського міського товариства захисту тварин “Друг” заявили про те, що їм заборонили вхід до притулку, який розташований на території комунального підприємства “Служба Чистоти”. У КП заперечують.

“18000” висвітлюють позиції сторін.

Заяву про заборону відвідувати притулок 31 травня оприлюднили на фейсбук-сторінці черкаського міського товариства захисту тварин “Друг”.

Там зазначають, що кілька місяців керівництво “Черкаської служби чистоти” шантажує волонтерів повною забороною відвідин притулку. А нині без пояснень товариству захисту тварин “вказують на вихід”.

“Членам “Друг” про причини такого рішення не повідомляють, але сьогодні до обіду ми маємо забрати звідти свої речі і усе обладнання, придбане нами для комфортного перебування тварин”, – йдеться у дописі.

Щодо цього “18000” звернулися за коментарем до КП “Черкаська служба чистоти”, там відповіли, що подібна інформація є неправдивою.

– Керівництво зоозахисної організації не спілкувалося із керівництвом КП “Служба чистоти”. Їх не змушували залишити територію притулку, такої позиції не було озвучено. Не розумію, чому виникла така ситуація, як грім посеред ясного неба. Можливо, начальник дільниці з відлову і утримання безпритульних тварин неправильно прокомунікував питання інвентаризації. Але офіційно ми не просили покинути територію. Будемо розбиратися, спілкуватися, ми лише “за”, – розповів заступник директора КП “Черкаська служба чистоти” Олександр Савенко.

Також він додав, що ні сьогодні, ні вчора, ні зараз волонтерів на території притулку немає.

Водночас волонтери наголосили на тому, що саме вони ініціювали створення міського притулку понад десять років тому. Зоозахисники допомагали з харчуванням та лікуванням, налагодили систему відлову і стерилізації вуличних тварин. Крім того, завдяки благодійним внескам людей, товариство оплачувало меддопомогу, яку тварини отримували у ветклініках.

Нагадаємо, понад десять евакуйованих тварин із Харківщини шукають родину у Черкасах.

Читайте також: “Двоє у човні”. Історія черкащанок, які евакуювали тварин із затопленого Херсона (ВІДЕО).

Знайомся ближче з командою “18000” – підписуйся на інстаграм @18000_team.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
4 Коментарі
  1. Притулки потрібно контролювати майже щодня,бо тварини нам не скажуть що їм погано!!!

  2. Предлагаю у Бондаренка дома зделать приют “Друг” там у него площадь позволяет, да и в Сосновке воздух зверюшкам лучше

  3. Якии номер телефону зоозахисників?

  4. Не мають права комунхози забороняти волонтерам відвідувати і піклуватися про тварин . Якщо так роблять , то є що погане скривати . Треба міняти в Україні усе , ціх чиновників викидати

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *