У Черкасах створили додаток для пошуку загублених домашніх улюбленців (ВІДЕО)

У Черкасах розробили безкоштовний мобільний додаток “Де мій домашній улюбленець?”, за допомогою якого можна знаходити загублених тварин. 

Про це розповідають у сюжеті “5 каналу“.

Допомогти шукати загублених улюбленців вирішив програміст Роман Плинько. Мобільний застосунок він розробив разом із друзями.

– От, наприклад, у вас пропав котик чи песик, ви натискаєте “створити заявку”, “я загубив улюбленця”, “завантажити фотографію”, – пояснює, як користуватися застосунком, розробник.

Щоб попросити про допомогу у пошуках чотирилапого, достатньо розмістити фото тварини та зазначити геолокацію, де вона загубилася. Після цього інформацію з даними про загубленого улюбленця отримають усі користувачі застосунку. Ті, хто перебуває у радіусі кілометра, отримають ще й персональне повідомлення.

Такий сервіс працює через телеграм- і вайбер-ботів.

– Сама ідея виникла ще років 5 тому, хотілося створити щось корисне для суспільства. Оскільки я любив тварин і у нас в районі багато бігбордів, де шукають улюбленців за велику винагороду,  я вирішив зробити цю дію трошки легшою для людей, – каже Роман Плинько.

Раді такому додатку й у притулку для собак. Кажуть, що програма допоможе не гаяти часу та знаходити чотирилапих якомога швидше.

За 10 днів роботи у системі зареєструвалися вже більш сотні людей.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *