У Черкасах так і не змогли придбати ялинку та ілюмінації за 2,5 мільйона гривень

Департамент освіти відхилив обидві тендерні пропозиції на придбання в Черкаси новорічної ялинки та декорування до неї.

Нагадаємо, у Черкасах планували придбати у комплекті: штучну ялинку з декоруванням, світлову інсталяцію «Куля з проходом», світлову інсталяцію напис «Черкаси», світлову конструкцію «Панно», світлову інсталяцію «Арка тунель» та інсталяцію «2020». На це все у бюджеті 2020 року закладено 2,5 мільйона гривень.

Аукціон по тендеру відбувся 2 січня цього року. Дешевшу пропозицію під час торгів подало товариство “Люм’єр” з Одеської області. Проте договір з ним так і не був укладений. 9 січня освітяни попросили продовжити строки розгляду пропозиції на 20 днів.

Уже 31 січня замовник відхилив пропозицію “Люм’єр” через недотримання вимог тендерної документації. Того ж дня також відхилили і наступну цінову пропозицію ФОП Віталія Головка.

– Документація учасників не відповідала умовам, окрім того, деякі ілюмінації, як-от, напис “2020”, перестали бути актуальними. Тому ми вирішили, що на наступний рік треба інша ялинка. Ми покращимо технічну документації і оголосимо новий тендер, – пояснює директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

Нагадаємо, міська влада  планувала придбати штучну ялинку. Ще у листопаді департамент освіти та гуманітарної політики оголосив тендер на її придбання. Разом із прикрашанням і фотозонами її очікувана вартість становила 2,5 млн грн. Однак за скаргою черкаського підприємця тендер було заблоковано. 

16 грудня АМКУ розглянув скаргу та зобов’язав замовника внести зміни до тендерної документації. Замовник зробив це і провів аукціон 2 січня.

Оскільки перед Новим роком процедура була по суті заблокованою, замість придбання міська влада орендувала ялинку за 148 тисяч гривень. У цю суму, окрім самої оренди, увійшло й складання конструкції. Ще 161 тис. грн департамент освіти витратив на новорічні інсталяції.Демонтаж ялинки коштував 51 тисячу.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.