У Черкасах учасникам АТО та ООС замість земельних ділянок виплатять одноразову фінансову допомогу

У Черкасах учасникам АТО/ООС, членам сімей загиблих учасників АТО/ООС, смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини, нададуть по 100 тисяч грн одноразової допомоги. Її виплатять замість надання безоплатних земельних ділянок. 

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Кошти черкащани отримають у якості компенсації за неотриману земельну ділянку. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет.

Передбачається, що у разі отримання такої допомоги пільгові категорії осіб втрачають право на отримання безоплатної земельної ділянки із земель комунальної власності у м.Черкаси.

Також члени виконкому затвердили список перших тридцяти осіб, які отримають таку одноразову матеріальну допомогу.

За словами заступника міського голови Ігоря Коломойця, кандидатури усіх отримувачів були ретельно перевірені комісією, кожен з учасників бойових дій був у зоні АТО/ООС не менше 60 діб. Також він висловив побажання, щоб першими таку допомогу отримували інваліди війни.

Натомість заступниця директора департаменту соціальної політики Юлія Ніконенко зазначила, що черга утворювалась за датою подання заяви. Також вже сформовано список наступних 10 осіб для отримання цієї допомоги і його буде подано на виконком.

Додамо, рішення про виплату одноразової матеріальної допомоги як альтернативи за гарантовану державою земельну ділянку Черкаська міська рада ухвалила 2019 року у зв’язку з тим, що нині у Черкасах немає необхідної кількості земельних ділянок для всіх бажаючих їх отримати АТОвців.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.