У Черкасах утворили Раду християнських церков

11 лютого в Черкасах утворили обласну раду християнських церков.

До неї ввійшли представники восьми конфесій і деномінацій: Православна церква України, Греко-католицька та Римо-католика церкви, Українська православна церква, Євангельські християни-баптисти, Харизматичні церкви області, християни віри Євангельської, Церква Адвентистів сьомого дня.

Серед завдань, які ставить перед собою організація: співпраця різних конфесій, участь у вирішенні питань відносин між державою і церквою, допомога ЗМІ у  висвітленні релігійного життя країни та благодійність.

– Ми як християнські конфесії маємо згуртуватися навколо головної заповіді: щоб була між нами любов і потому, щоби пізнавали, що ми є учні Христові. То Рада – це плід наших богословських пошуків та прагнень служити своєму народові, своїй державі і в першу чергу, Богові, в тому, що ми реалізуємо Його заповідь у власному житті, – зазначив Митрополит Іоан.

Протягом останніх п’яти років релігійна рада, яка була утворена при ОДА, не діяла. Минулого разу духовний дорадчий орган утворився внаслідок постанови обласної державної адміністрації. На цей раз ініціативу проявили церкви.

Найближчим часом будуть утворюватися Ради християнських церков в районних центрах.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.