У Черкасах ухвалили бюджет на наступний рік

Черкаська міська рада проголосувала за міський бюджет на 2021 рік.

За нього проголосував 31 депутат. Доходи загального фонду становитимуть 2,8 млрд гривень, з них бюджет розвитку – 346 мільйонів.

“Утрималася” під час голосування лише фракція “Голос”.

– Ми не можемо проголосувати за бюджет, де недофінансування по медицині 70%, де досі закладено харчування для школярів у розмірі 9 гривень, але водночас на якісь незрозумілі кущі в парку “Юність” виділяють 2,1 мільйона гривень, виділяють знову гроші на асфальт і плитку, – обурився голова фракції “Голос” Віктор Євпак.

На це міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що “жодного метра плитки з цього бюджету не буде профінансовано”.

Депутат від “Батьківщини” Роман Діскант сказав, що вважає бюджет “неідеальним”, але на всі бажані видатки бракує коштів.

– Можна краще? Напевно, і ми будемо працювати над змінами до нього. Це можна робити вже з завтрашнього дня, – сказав Діскант.

Директор департаменту охорони здоров’я Владислав Кульчиковський запевнив, що всі критичні напрямки, пов’язані з COVID-19, у бюджеті враховані.

– Усі критичні напрямки, які можуть викликати серйозний збій через COVID-19, ми забезпечили. Враховуючи те, що минулого року місто більше 100 мільйонів спрямувало, зараз проблеми з інструментальною частиною немає, – сказав Кульчиковський.

Детальніше про проєкт бюджету читайте в нашій статті “Бюджет одиниць для тисяч або як Черкаси готуються до нового фінансового року”

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. а євпак правий..

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини