У Черкасах вакцинувався перший освітянин (ФОТО)

Сьогодні в Черкасах щеплення від коронавірусу вакциною CoronaVac отримав перший освітянин. Ним став начальник управління освіти Департаменту освіти та гуманітарної політики міської ради Євген Степко.

За словами Євгена, після щеплення його самопочуття не змінилося.

– Це був мій свідомий вибір, який був продиктований двома роздумами. По-перше, хотілось особистого захисту від вірусу. Я ним перехворів у надзвичайно легкій форму, але якщо буде пролонгований другий захист, це надасть мені змогу вільніше почуватися при звичайному житті. І другий напрямок, який я бачив, це необхідність показати вчительській спільноті, що формування нашого, учительського світогляду на основі наукових досягнень, базису повинен реалізовуватись практично, – зазначив Євген Степко.

Фото із сайту Черкаської ОДА

Освітянин додав, що загалом вакциною CoronaVac буде щеплено близько 200 педагогічних працівників у Черкасах, які братимуть участь у ЗНО. Усі вони дали згоду на щеплення.

– Сьогодні, аби уникнути скупчення людей, ми кожні пів години запрошуємо на вакцинацію по 15 вчителів, – зазначив Євген Степко.

Як додала заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова, загалом в області мають щепити близько 1,5 тисячі педагогічних працівників, які братимуть участь у ЗНО.

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Степко не Сергій, виправте, будь ласка

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.