Зоомагазин Леопольд

У Черкасах вчать пенсіонерів комп’ютерній грамотності. Є перші випускники

Запис до лікаря онлайн, оплата комуналки не виходячи з дому та реєстрація електронної пошти. Всьому цьому протягом трьох місяців вчилися близько сотні черкаських пенсіонерів у Школі комп’ютерної грамотності для людей поважного віку. Нещодавно у школі відзначили перший випускний, повідомили у пресслужбі ініціативи.

Серед тих, хто першими отримали сертифікат про завершення навчання, Алла Ковалець. Про курси жінка дізналася з телевізора.

– Там побачила номер телефону й хутко записалася. Бо для мене це була знахідка, – усміхається Алла Григорівна. – Я трішки вміла користуватися комп’ютером, але лише на рівні основ. Тепер почуваюся більш упевненою. 

Під час випускного кожен із учасників проекту заповнив анкету. В ній мав можливість надати свої рекомендації щодо змін у програмі в наступному сезоні. Серед пропозицій – приділяти більше уваги мобільним додаткам.

У першому сезоні сертифікати отримали 108 учасників

Ініціатором створення курсів виступив черкаський ІТ підприємець Віктор Євпак. Каже, що на таку ініціативу його надихнули батьки.

– У нас є багато ІТ курсів для дітей, молоді, членів команди eKreative. Але якось мої батьки слушно зауважили, що ми оминули увагою людей поважного віку. Сьогодні низка послуг переводяться у телефон, комп’ютер. Як наслідок, створюється прірва між можливостями молоді і старших людей, які не вміють користуватися технологіями. Так не повинно бути, – говорить Євпак.

Перший набір викликав неабиякий ажіотаж серед потенційних учасників. Тож усіх, хто не встиг записатися, додали в резерв. Взяти участь у навчанні вони зможуть у наступному сезоні.

Нині у школі якраз готуються до оголошення другого набору. Він почнеться 15 січня. Натомість навчання стартує 20-го. Охочі можуть записатися за номером 093 036 08 09. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *