У Черкасах відбудеться виставка художниці, яка створює ілюстрації до дитячих книг 

У Черкаському художньому музеї 6 червня о 16:00 годині відбудеться відкриття персональної виставки Марії Безкоровайної “Хованки”.

Виставка відбудеться за підтримки місцевого підприємства ВП “Черкаська ТЕЦ” ПРАТ “Черкаське хімволокно”.

Художниця народилася у місті Краматорськ. Утім через війну в Україні вимушено залишила свою рідну домівку. Нині вона живе та працює в Тернополі. З перших днів війни Марія займається волонтерською діяльністю, проводить безкоштовні творчі майстерки для дітей внутрішньо переміщених осіб, що знайшли прихисток на Тернопільщині.

Виставку присвячено Міжнародному дню захисту дітей. У музеї буде представлено 30 унікальних творів художниці, написаних аквареллю.

– “Хованки” – це про погляд на світ та пошук захищеності. Від руйнівного впливу постійного страху хочеться сховатися… Граючи в хованки з жахливою реальністю, душа шукає прихисток. Як у дитинстві, гра у хованки дарує відчуття захищеності та магії. Сьогодні наша внутрішня сила складається зі спогадів, вони надихають і не дають зневіритися, – каже Марія Безкоровайна.

Запрошуємо всіх охочих пограти в хованки як дорослих, так і дітей. Виставка триватиме в Черкаському художньому музеї з 6 червня до 1 липня.

*Реклама

Нагадаємо, письменник із Черкас презентує нову книгу.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *