У Черкасах відбувся допрем’єрний показ фільму “Мати Апостолів” (ФОТО)

Допрем’єрний показ стрічки “Мати Апостолів” пройшов 17 листопада в кінотеатрі “Україна”. Перед переглядом фільму відбулася зустріч із творчою групою: продюсером Дмитром Овечкіним, креативною продюсеркою Вікторією Тимошенко та акторками Наталією Половинкою й Світланою Осипенко.

“Цей фільм – це уклін всім матерям, чиї сини померли під час війни” – говорить Дмитро Овечкін.

Сюжет військової драми побудований на реальних подіях, що відбувалися у 2014 році на Донбасі. Мати вирушає на пошуки сина, літак якого збивають над окупованою територією.

“Для мене дуже важливо, щоб черкасці побачили ту глибину і сенси, які ми вклали у фільм та потенціал стрічки. Не все здається таким, яким є насправді, біле – не завжди біле і, чорне – не завжди чорне. У житті є багато прихованих сенсів і на прикладі людей, які живуть на окупованій території, та їхніх характерів, образів ми показали, що не все так очевидно, як ми звикли вважати. Не завжди ворог є на окупованій території та не завжди патріот є на нашій землі, тому це все дуже відносні поняття”, – поділився продюсер.

Дмитро Овечкін також розповів, що в лютому цього року стрічку вже показали в рамках кінофестивалю “Берлінале”, де її високо оцінили іноземні продюсери та глядачі. Вони були дуже вражені подіями, які відбуваються в Україні. Зараз продюсер планує провести переговори з дипломатичними місіями України про показ фільму в усіх країнах, де є посольство України.

Тишкевич Анастасія 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.