Технічні училища та бази для практики: де і як у Черкасах здобути професійну освіту

у Вищому професійному училищі буд. технологій відбувся навчальний семінар

У Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій відбувся навчальний семінар

У Черкасах у Вищому професійному училищі будівельних технологій відбувся навчальний семінар, на якому обговорили можливості для навчання і майбутнього працевлаштування для студентів, які здобувають технічну професійну освіту.

Про це повідомляє “18000”.

Участь у семінарі взяли викладачі черкаського училища, представники профспілки працівників будівництва і промисловості, а також представники різних всеукраїнських і локальних компаній.

– Ми хочемо розповісти про технології, познайомити з компаніями-роботодавцями, бо вони потерпають від нестачі кадрів. Для них це можливість познайомитися з учнями. Головне – сприяти розповсюдженню технологій, бо відбудова вже починається, – розповів заступник голови профспілки працівників будівництва та промисловості Олег Борисов.

Представники різних всеукраїнських і черкаських компаній провели студентам навчальну лекцію, де розповіли, які працівники їм необхідні, яку роботу вони пропонують.

На семінарі висвітлили також тему вентфасадів. Будівельні компанії, які роблять фасадні роботи, зазначили, що нині потерпають від нестачі кадрів.

– Нині одна з найболючіших проблем в галузі, зокрема, зварювання – це фахівці. Майже все побудовано на зварюванні, й людей не вистачає. Висококваліфікований фахівець може заробляти великі кошти, – зазначив представник ТОВ “Патон Інтернешнл” Тарас Журавель.

Тарас Журавель та Юрій Борисов

Олег Борисов та Тарас Журавель на навчальному семінарі у Черкасах

Старша майстриня професійного училища будівельних технологій Ольга Фурман розповіла, що в профтесі готують спеціалістів за низкою спеціальностей:

  • маляр;
  • електрозварник ручного зварювання;
  • монтажник гіпсокартонних конструкцій;
  • монтажник санітарно-технічних систем устаткування;
  • штукатур, муляр тощо.

– Основний акцент ми робимо на підготовку будівельників. Навички та теорія дає можливість молоді працевлаштуватися, отримувати кошти і відбудовувати країну, – зазначила Ольга Фурман.

Вона додала, що нині у Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій навчаються близько 353 здобувачів освіти. До початку повномасштабного вторгнення число студентів сягало понад 600. Старша майстриня пояснила, що це пов’язано з робочими навчальними планами, які змінюють.

Читайте також. Перспективи навчання у професійному училищі: історія черкасця, який ремонтує судна.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *