У Черкасах відкрився діагностичний центр з інноваційним обладнанням (ФОТО)

У Черкасах запрацював Німецький діагностичний центр. Тепер черкащанам доступні МРТ, КТ та рентгенологічні дослідження з високою візуалізацією за найкоротший термін. А обладнання 2021-ого року випуску дозволяє виявляти онкологічні захворювання на ранніх етапах. 

Відкриття діагностичного центру відбулося 20 травня.

Відкриття Німецького діагностичного центру

За словами директора установи Сергія Хакала, головна особливість Німецького діагностичного центру – використання найновітнішого обладнання фірми Siemens із залученням сучасних високотехнологічних розробок та сервіс німецького рівня навіть під час війни. Команда центру налаштована на ведення протоколів діагностування німецького формату та перебуває на зв’язку з європейськими колегами.

Сергія Хакало

– Сьогодні ми – найвищі в класі діагностики. Вищого рівня в Україні немає й, напевно, найближчим часом не буде, – говорить Сергій Хакало. – Ми плануємо працевлаштувати близько 30 працівників, із яких кілька –  переселенці. Нині напрацьовуємо базу пацієнтів і будемо й надалі збільшувати кількість працівників.

Дарія Дрига

Лікарка-рентгенолог діагностичного центру Дарія Дрига говорить: наявні у закладі  сучасний магнітно-резонансний томограф Siemens Magnetom Sola експертного класу та мультиспіральний 64-зрізовий комп’ютерний томограф Siemens SOMATOM go.Up дозволяють оцінити та візуалізувати всю онкологічну патологію: яєчники, матку, простату, молочні залози, печінку, підшлункову залозу, нирки та наднирники. Це дозволяє виявити захворювання на ранніх стадіях.

– Також ми пропонуємо перше в Черкасах ургентне обстеження на МРТ при підозрі пацієнта з інсультом, яке займає всього 10 хв від входу до виходу, що так важливо, коли час іде на хвилини,  – зазначає Дарія Дрига.

МРТ Siemens Magnetom Sola

КТ Siemens SOMATOM go.Up

Лікарка додає: інноваційне обладнання гарантує низьку дозу навантаження на організм та водночас високу якість зображення. Завдяки цьому обстеження для пацієнта є зручним, швидким та безпечним.

Німецький діагностичний центр

Високо оцінили новітнє обладнання центру й голова Черкаської ОВА Ігор Табурець та мер Черкас Анатолій Бондаренко, які завітали на відкриття закладу.

– Мені здається, що центри такого ґатунку – це першочергові заклади, які мають сьогодні і відкриватися, і фінансуватися. І внутрішньо переміщені особи, і воїни матимуть змогу проходити тут якісну діагностику, а в подальшому – і лікування та реабілітацію, – зауважив Ігор Табурець .

Анатолій Бондаренко

Натомість Анатолій Бондаренко подякував інвесторам, які в умовах війни вкладають кошти в розвиток української медицини.

– Люди, які інвестують в умовах війни в нашу українську економіку, це люди з великої літери, – зазначив мер. – Я надзвичайно вдячний інвесторам, які в такий буремний час не побоялися й відкривають нові робочі місця, сплачують податки  й дають можливість якісного обстеження наших громадян.

Адреса центру: м. Черкаси, вул. Благовісна, 213 / Байди Вишневецького, 63

Контакти:

Телефон: 067 4444 103; 066 4444 103; 093 4444 103

Сайт: ndc.clinic

Сторінки в соцмережах: у фейсбуці – ТУТ, в Інстаграмі – ТУТ.

*Реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.