Приємні ціни та подарунки: у Черкасах відкрився міський ярмарок (ФОТО)

У Черкасах запрацював міський ярмарок. На ньому жителі міста можуть придбати необхідні продукти за дуже низькими цінами.

Міський ярмарок відкрився 17 грудня за адресою вулиця Руставі, 13. Це – проєкт соціального спрямування, покликаний дати змогу черкасцям придбати продукти за зниженими цінами. Зокрема, тут містяни можуть купити свіже м’ясо, хліб, крупи, печиво, молочні продукти, овочі, фрукти та газовані напої. Усе – гарної якості та широкого асортименту. 

Крім цього, протягом 17-19 грудня на ярмарку покупців пригощали кашею, приготованою на вогнищі. А зігрітися тут можна було гарячим чаєм із печивом. 

– У міста виникла ідея створити соціальний проєкт, завдяки якому черкасці зможуть купувати продукти за хорошими чесними цінами, що є на 20-30 % дешевшими, ніж у магазинах. Це стало можливим за рахунок маленької націнки й відсутності великих витрат, – говорить директор КП “Черкаські ринки “ЧМР” Тарас Кібало. – Також в асортименті представлені товари черкаських виробників, що дає змогу розвивати місцевий ринок. 

Організований ярмарок дозволяє придбати не лише товари першої необхідності, а й продукти до новорічного столу та солодощі для пакунку малюкам. І, що найголовніше – за приємними цінами. Так, мандарини тут коштують від 24 за кілограм. А вартість шоколадок стартує зі ще нищих позицій – 12 гривень.

Не “кусається” й ціна овочів та решти фруктів. Наприклад, вартість яблук не перевищує 5 гривень за кілограм, а винограду – 40 грн. 

Дешевшою від звичайної є й ціна інгредієнтів для святкових салатів та основних страв: кілограм свіжого курячого філе можна придбати за 104 гривні, а стейк свинячого ошийку – 127 грн за кілограм. 

– На ярмарок завезено холодильники для зберігання м’яса, ковбаси та молочної продукції, а також каси для можливості централізованого розрахунку. Для покупців є кошики для зручного набору продуктів, – додає Тарас Кібало. – Ми будемо і далі покращувати умови ярмарку для покупців та розвивати проєкт, оскільки уже отримали запити на організацію з інших районів.

Ще однією приємністю для перших відвідувачів ярмарку стали подарунки від організаторів. Так, із 17 до 19 грудня перші 50 покупців, чек яких перевищував 200 грн, додаткового отримали й продуктові набори. Усе – аби кожен житель міста мав змогу накрити гарний стіл на свята. 

Додамо, міський ярмарок працює щоденно з 8:00 до 20:00, допоки буде корисний жителям. Покупцям із собою варто мати захисну маску. 

*Іміджева інформація

Реклама

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.