У Черкасах відмінили дві великі дорожні закупівлі на ремонт вулиць Надпільної і Чехова

У Черкасах відмінили тендери на реконструкцію вулиць Надпільної та Чехова. У обох випадках учасники закупівель скаржилися в антимонопольний комітет через незаконне визнання переможців закупівель. Коли тепер проведуть ремонти, що були в числі найдорожчих цього літа, невідомо.

Про це йдеться на порталі «Dozorro».

14 березня департамент архітектури оголосив тендер на ремонт фрагменту вулиці Надпільної (колишня Ільїна) на відрізку від вулиці Чорновола до Пацаєва. Очікувалося, що реконструкція фрагменту протяжністю 2,7 кілометра коштуватиме орієнтовно 36,65 мільйони гривень.

Згідно з тендерною документацією, роботи мали бути виконаними до кінця травня 2020 року. У ході першої черги ремонтних робіт підрядник мав використати більше 7 тисяч тонн асфальту різного типу, нанести розмітку холодним пластиком та встановити дорожні знаки. Техзавданням передбачено фрезерування дорожнього полотна глибиною 5 сантиметрів, влаштування двох шарів дорожнього покриття, бордюрів, з’їздів, покриття плиткою парковок і в’їздів у двори, встановлення металевої огорожі вздовж тротуарів, влаштування колодязів дощової каналізації.

Документи на аукціон подали чотири підприємства. Торги відбулися 3 травня. Найдешевшу пропозицію подало товариство «Черкасиміськбуд» – 32,549 мільйонів гривень. Уповноважена особа департаменту-замовника Олександр Пустовіт визнав його переможцем аукціону.

21 травня товариство «Ростдорстрой», що також брало участь в тендері, подало скаргу до Антимонопольного комітету, вимагаючи визнати неправомірним рішення замовника щодо переможця торгів. Скаржник стверджував, що «Черкасиміськбуд» надав документи не в повному обсязі, оскільки фреза, яку орендує переможець, не є власністю орендодавця, а лише взята в лізинг.

10 червня адмінкомісія АМКУ задовольнила скаргу та зобов’язала замовника скасувати рішення про визначенням переможцем «Черкасиміськбуд». 26 червня департамент відмінив процедуру закупівлі.

Зазначимо, «Черкасиміськбуд» належить родині відомого черкаського підприємця Анатолія Бурського. Свого часу це товариство взялося будувати на замовленням обласної влади перенатальний центр. Цьому проекту судилося стати найвідомішим та найдорожчим довгобудом Черкащини останніх років. У свою чергу товариство «Ростдорстрой» неофіційно входить до орбіти міського голови Одеси Геннадія Труханова і є одним з найбільших дорожніх підрядників в Україні. У Черкаській області фірма виконує роботи на замовлення Служби автомобільних доріг області.

22 квітня департамент архітектури оголосив тендер на реконструкцію вулиці Чехова на ділянці від вул. Нижньої Горової до Гетьмана Сагайдачного. Ремонт фрагменту протяжністю 2,1 кілометри орієнтовно оцінили у 55,99 мільйонів гривень.

Техзавдання передбачає проведення трьох черг ремонту вулиці. Зокрема, холодне фрезерування, ремонт проїзної частини, улаштування автопарковки та покриття на новій АЗС, обладнання 24 секцій тротуарної огорожі, нанесення розмітки тощо. Роботи повинні були завершити до жовтня 2020 року.

Документи на тендер подали 7 товариств. На аукціоні, що відбувся 16 травня, найдешевшу пропозицію подало товариство ПБК «Укртеплострой»41,99 мільйонів. Проте уповноважена особа замовника Олександр Пустовіт відхилив цю пропозицію через відсутність накладеного електронного підпису учасника та довідки про грошове забезпечення. Також були відхилені і наступні цінові пропозиції від «Будівельного управління-77», товариств «Ростдорстрой» та «Главшляхбуд». У підсумку 7 червня замовник акцептував пропозицію ТОВ «Колтех-Транс» у 51,79 мільйони гривень.

Інший учасник тендеру «Черкасиміськбуд» вирішив оскаржити перемогу цього товариства, звернувшись в АМКУ. 24 червня департамент-замовник, не очікуючи на рішення адмінкомісії, відмінив процедуру відкритих торгів.

Зазнаичимо, що «Колтех-Транс» є давнім «улюбленцем» міської влади Черкас і займається поточним ремонтом доріг. Товариство належить підприємцю Сергію Колесниченку, фірми якого підозрюють у ухиленні від сплати податків та в привласненні коштів.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини