У мерії розповіли, які зміни чекають на “Громадський бюджет” (ВІДЕО)

Проект “Громадський бюджет” у Черкасах відтермінували через завершення  відповідної програми.

Про це розповідають у сюжеті “Ua: Черкаси“.

Нині в управлінні інформаційної політки черкаської міської ради працюють над новою програмою на 2019 – 2022 роки. Вона, зі слів заступник начальника управління Олексія Дубового, відрізнятиметься від попередньої.

Цього року заявки на участь у “Громадському бюджеті” не приймають. Програма, яку започаткували у 2015 році – завершена. Новий проект розробили, але на сьогодні не затвердили.

– Програму фактично вже на цьому тижні плануємо подати на розгляд до виконавчого комітету і все залежатиме від того, як швидко буде призначена нова сесія, – розповідає Олексій Дубовий.

Чоловк пояснює,  чим новий проект «Громадського бюджету» відрізнятиметься від попереднього.

– Пропонуватимемо розмежувати проекти на дві великі категорії. Це, так звані, бюджетні проекти (ті, які стосуватимуться шкіл, лікарень, бібліотек, матимуть безпосередню прив’зку до якоїсь бюджетної у станови) і громадські проекти (всі інші проекти, які належать до повноважень виконавчих органів). Будь-який проект має бути у повноваженнях орагнів міської влади. Розподіл 10-10 і на великі проекти хочемо передбачити 8 млн, на маленькі – 2 млн грвиень, – пояснює Дубовий.

Нині “Громадський бюджет” має 14 переможців на загальну суму 9 млн. 950 тисяч 929 гривень. 4 проекти вже реалізовані.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.