У Черкасах викликали поліцію через білборд без вихідних даних (фото)

У Черкасах спостерігачі ГМ Опора зафіксували друковану рекламу із зображеннями кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка без вихідних даних.

Спостерігачі викликали правоохоронців та написали заяву до поліції. Також було виявлено білборд із символікою кандидата в Президенти Євгенія Мураєва, про що також буде повідомлено в поліцію, повідомляє прес-служба громадянської мережі.

– Друковані матеріали передвиборчої агітації повинні містити вихідні дані. Це має ознаки порушення ст. 59 Закону України «Про вибори Президента України». Відповідальність за порушення такої норми вступає в силу наступного дня після того, як зареєстровано кандидата на пост Президента, – коментує координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області Захар Колісніченко.

Анатолій Гриценко зареєстрований Центральною виборчою комісією кандидатом в Президенти 15 січня.

Загалом спостерігачі зафіксували по місту чотири білборди і три сіті-лайти із зображеннями Анатолія Гриценка. Вони викликали правоохоронців та написали заяву в поліцію. Правоохоронці прийняли заяви та передали їх у Черкаський відділ поліції.

Також спостерігачі на виїзді з міста виявили білборд із символікою кандидата в Президенти Євгенія Мураєва. Про це буде повідомлено в поліцію.

Мураєв був зареєстрований ЦВК кандидатом в Президенти 15 січня.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *