У Черкасах випускники заручилися під час останнього дзвоника

Одинадцятикласник освідчився коханій під час свята останнього дзвоника у Черкаській спеціалізованій школі №3.

Відео моменту опублікували у фейсбуці, пише “УП. Життя”.

На ролику видно, як під час танцю випускників хлопець запрошує дівчину в середину кола. Там він дістав із кишені каблучку, став на одне коліно і освідчився дівчині. Одинадцятикласниця Марія сказала “так”. Їхні однокласники разом із присутніми на святі привітали пару бурхливими оплесками.

Марія розповіла журналістам, що освідчення було для неї цілковитою несподіванкою, адже раніше пара не обговорювала одруження.

“Це було максимально неочікувано. Перша емоція, яка приходить у голову – це шок, але згодом – тільки позитивні відчуття. Я погодилася, не задумуючись (сміється, – ред.)“, – розповіла випускниця.

За словами дівчини, ні однокласники, ні друзі чи рідні закоханих не знали про те, що Самін планує освідчитись. Однак юнак поділився таємницею із хореографом, який ставив танець для випускників.

“Він розповідав, що дуже переймався із приводу цього. І навіть перед самим танцем сказав мені, як сильно переживає. Я тоді дуже сильно здивувалася, аж потім усе зрозуміла”, – додала Марія.

Дівчина розповіла, що спершу Самін не відповідав взаємністю на її симпатію. Проте пізніше його почуття до Марії стали настільки сильними, що юнак освідчився коханій уже за пів року після початку романтичних стосунків.

Заручені планують спільне майбутнє, однак говорять, що після закінчення школи вступатимуть у різні вищі навчальні заклади.

Як раніше писали “18000”, загалом зі школу у Черкасах цього року завершить 2337 учнів. Нині для відзначення випускного профільні чиновники міськради розглядають можливість проведення маршу подяки.

Останній дзвоник відбувся у закладах середньої освіти Черкас 31 травня. Для 9 класів випускні проведуть 7 червня, а для 11 класів – 15 червня.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
2 Коментарі
  1. “Самін” це вагалі що, ім’я таке?

  2. Щастя молодятам! А головне – мирного неба!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *