У Черкасах вирішуватимуть, чи будувати завод з переробки холодильників та кондиціонерів. Ним лякали на виборах

У Черкасах відбудеться архітектурно-містобудівна рада, яка має обговорити містобудівні потреби ТОВ «Фабрика агрохімікатів» щодо створення цеху з переробки холодильного і кондиціонерного обладнання.

Рада відбудеться завтра о 15:00 у кабінеті №206 міськвиконкому. На неї запрошують депутатів та представників громадськості.

У заявці товариства йдеться про адресу Енергобудівельників, 10.

Фірма планує займатися збиранням, зберіганням, обробленням та утилізацією відходів і брухту електричних та електронних вузлів, які містять компоненти, включені до Жовтого переліку відходів (ртутні вимикачі, скло від електронно-променевих трубок або інше активоване скло та поліхлоровані біфеніли).

«Фабрика агрохімікатів» планує облаштувати лінію переробки, потужністю 25 холодильників на добу.

ТОВ «Фабрика агрохімікатів» зареєстроване у Черкасах і має статутний капітал у 105 мільйонів гривень. Директором фірми є Сергій Проценко. Власником 90% товариства – відомий підприємець Віталій Ільченко.

Вчора на сторінці міської ради у Фейсбуці з’явився коментар міського голови Анатолія Бондаренка щодо заводу.

«Виключно за наявності схвальних висновків від санітарних й екологічних служб та маючи підтримку з боку містян будуть схвалюватись подібні проекти», – повідомляє він.

Варто нагадати, що питання щодо цього заводу отримало широкий розголос минулої осені під час виборів міського голови. Тоді штаб Бондаренка активно використовував цю інформацію проти своїх політичних опонентів. Спочатку проти Віталія Ільченка (балотувався від «Слуги народу»), а потім – Віктора Євпака («Голос»).

Тоді Бондаренко закликав усі політичні сили, «які люблять Черкаси», громадських та екологічних активістів об’єднатися «проти тих людей, які хочуть розмістити виробництво по переробці небезпечних відходів у нашому місті».

«Я думаю, що жодного голосу на виборах – тим, які хочуть травити наших дітей, жодного голосу тим, які, не питаючи громади, виносять свої підступні плани, щоб розмістити ці підприємства в нашому місті!» – цитує  Бондаренка видання «Прочерк».

Також він стверджував, що “не допустить побудови заводу“.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.