У Черкасах визначили розмір внесків на встановлення лічильників тепла

Мешканці малоквартирних будинків, що підключені до мереж КП “Черкаситеплокомуненерго”, зможуть поквартально сплачувати вартість встановлення лічильника тепла.

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Мова йде про черкаські малоквартирні житлові будинки.

– Закон вимагає обов’язкового встановлення вузлів комерційного обліку. У цих будинках це можна зробити, лише встановивши спеціальну шафу з вузлом комерційного обліку. Відповідно, вартість досить велика для деяких квартир. Приміром, для жителів будинку по вул. Б.Хмельницького, 32, у якому усього 4 квартири, вартість становитиме близько 1000 грн за квартал, – розповів директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась.

За його словами, у людей є можливість відключитися, встановивши індивідуальне опалення, або, відповідно до закону, платити внески за встановлення вузлів комерційного обліку.

– Даним рішенням міськвиконком затверджує лише вартість встановлення таких лічильників. Сюди входить сам лічильник, модем для передачі даних, запірна арматура плюс шафа, у який це все буде розміщено. Це все коштує, наприклад, 21 тисячу гривень. Там 4 квартири. Ми цю 21 тисячу розподіляємо на 5 років, і вони платять в квартал по 1 тис грн 59 коп., – пояснив Павло Карась.

Заступник міського голови Ігор Волошин зауважив, що ідея розстрочки платежів є доречною.

– …для багатьох мешканців будинків було б незручно виплачувати вартість встановлення лічильника одразу. А людям, які мешкають у малоквартирних будинках, варто ще раз обміркувати, як для них буде вигідніше: встановити лічильник і застосовувати заходи енергозбереження, чи відключитися від централізованого опалення і встановити індивідуальне. А міська влада, у свою чергу, продовжить турбуватися про забезпечення черкасців якісними комунальними послугами, – зазначає Волошин.

Члени виконавчого комітету, заслухавши аргументи керівника теплопостачального підприємства, затвердили розмір внесків за встановлення лічильників тепла.

Перелік будинків, для яких встановили розмір внесків:


Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.