Зоомагазин Леопольд

У Черкасах водії випробовували своїх «залізних коней» на «Зимовому спринті» (фото)

Близько півсотні черкаських водіїв зібралися минулих вихідних в аеропорту на «Зимовий спринт», організований автомобільним клубом «Черкаси». Упродовж кількох годин всі охочі вчилися кермувати на ковзкій трасі, відточували водійську майстерність, а потім змагалися на швидкість.

Організатори розповідають, що «Зимовий спринт» – це не змагання, а відкрите тренування, взяти участь у якому можуть всі охочі черкащани.

– Ми організовуємо професійні перегони, але час від часу проводимо ще й відкриті тренування, приїхати на які може кожен черкаський водій. Суть таких тренувань полягає у тому, щоб люди вчилися їздити на ковзкій дорозі, розуміли, як їм потрібно поводитися зі своїм автомобілем, як крутити кермо. Таким чином, люди відточують свою майстерність з водіння і потім можуть безпечніше їздити на дорогах загального користування, – розповідає організатор та керівник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко. – До того ж ми зробили дві ділянки. Одна – навчальна, інша – більш розважальна.

На навчальній трасі водії їздили на швидкість, вправлялися у поворотах, аби авто не знесло у замети. На іншій – могли відчути себе дрифтерами, їздячи навколо фішок.

В автомобільному клубі «Черкаси» кажуть, що цьогоріч – це перший «Зимовий спринт». І обіцяють, що незабаром організують ще один.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *