У Черкасах волонтери шиють захисні маски для бійців на Сході (ФОТО)

Учора черкаські волонтери відправили на передову для бійців та військових медиків 300 масок. Засоби індивідуального захисту шиють комітети самоорганізації населення “Перемога” та “Дніпровський”. 

Про це повідомляє “Ua: Черкаси“.

За день у КСН “Перемога” шиють близько пів сотні масок.

– Маски потрібні, щоб люди контактували і цей вірус не передавався при розмові. Медики кажуть, що може передатися через слину, кашель. Треба їх вдягати. Та якщо на вулиці немає людей, то не треба, а от у громадському місці – потрібно. Нам привезли відрізки марлі. Ми їх виміряємо, ріжемо, – розповідає заступниця голови комітету Тетяна Богомол.

Допомагає у справі і волонтерка Анна Коваль. Каже, що до такої роботи звикають.

Виготовляють маски також працівники КСНу “Дніпровський”. За словами волонтерки Ніни Снєт, матеріали беруть із собою, а згодом приносять до комітету готові засоби індивідуального захисту.

Як зазначає волонтер Павло Собко, маски передадуть поштою бійцям до Авдіївки, Волновахи та Новотроїцького.

– Сьогодні (25 березня, – ред.) близько трьохсот штук відправимо у Волноваху та Авдіївку і військовим медикам-госпітальєрам. Також сьогодні із Києва поїде 100 літрів антисептика теж по цим позиціям. Уже відправляли і в Житомирську область, у Радомишль, – розповідає Павло Собко.

Зараз КСНам бракує марлі та ниток для пошиття масок. Однак усі охочі можуть підсобити із допомогою.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. Волентери шють маски, а зеленський спекулює Волентери шиють маски, а зеленський спекулює масками з державного резерва.

  2. Тобто в Житомир відправляли, а на Черкащині хай без масок сидять????Де логіка???По мед.закладах масок не вистачає, вони, бл.., в Житомир відправляють…..Нема слів…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.