Віктор Євпак

У Черкасах все ж дозволять торгівлю одному ринку та посадковими матеріалами в садових центрах

У зв’язку зі зверненнями підприємців у Черкасах змінять карантинні заходи для продуктового ринку по Смілянській та осіб, що здійснюють торгівлю посадковими матеріалами.

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Скарги від підприємців розглянули сьогодні на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина.

Так, представники ПП “Ринкові Технології” повідомили, що закриття роботи продуктового ринку, розташованого по вул. Смілянській, 144/2, призведе в майбутньому до продуктового колапсу в продуктових маркетах міста. Зазначений ринок відпускає оптом продукти харчування мережам продуктових маркетів “Абсолют”, “Делікат”, “Моллі” та “Малінка”.

За їхніми словами, ринок обладнаний двома пропускними пунктами, де на в’їзді всім робиться замір температури. Особа пропускається лише за умови відсутності температури та наявності одноразових рукавичок та маски для захисту обличчя. Підприємство додатково гарантує дезінфекційну обробку торгівельних місць двічі на день за допомогою спеціального дезрозчину.

У зв’язку з цим комісія дозволила роботу цьому ринку в режимі з 2:00 по 6:00 ранку щоденно, окрім неділі.

Також комісія з питань ТЕБНС розглянула колективний лист низки підприємців, які здійснюють торгівлю насінням, посадковими матеріалами та міндобривами. У ньому вони просять зняти заборону на торгівлю під час карантину, оскільки нині триває посівна кампанія і від їхньої роботи залежить майбутній врожай.

Комісія дозволила торгівлю посадковими матеріалами в існуючих садових центрах лише на відкритих територіях і за умов дотримання санітарно-гігієнічних норм та дезінфекції. Садові магазини ж можуть здійснювати торгівлю дистанційно.

Додамо, раніше було ухвалене рішення дозволити продаж посадкових матеріалів на спеціально відведеному ярмарку у Черкасах на розі вул. Смілянської та Благовісної.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.