У Черкасах вже “вкатуюють” 800 тисяч у патріотичний пам’ятник літаку (ФОТО)

У парку 30-річчя Перемоги розпочалися роботи з реконструкції пам’ятника літаку. На сьогодні підрядник уже отримав 200 тисяч гривень авансу за договором.

Згідно з інформацією порталу Dozorro, договір без тендеру було укладено із підрядником 1 жовтня. Всі роботи мають бути завершеними до кінця цього року, тобто за місяць.

Перелік робіт, які мають бути виконані, не оприлюднений. Натомість на паспорті об’єкта інформують, що 212 квадратних метрів навколо літака будуть укладені плиткою, а сам літак пофарбуюють.

Прямий договір укладено із ПП “Вертикаль”-1 на загальну суму 796 тисяч гривень. 23 жовтня “Дирекція парків” оплатила аванс у 200 тисяч гривень.  

 Директором “Вертикаль”-1 є Віктор Кривоконь. Із 2016 року з цим підприємством замовники уклали договорів на 6,26 мільйонів гривень. У 2019 році товариство “Агро-євро консалтинг” позивалося до “Вертикаль-1” про стягнення 710 тисяч гривень для усунення недоліків при виконання ремонту. Однак суд залишив позов без розгляду.

Технічний нагляд здійснить Ірина Звєздічєва, яка до березня 2019 року працювала в комунальному підприємстві “Черкасиінвестбуд”. Згідно з матеріалами реєстру судових рішень, нині вона фігурує в кримінальному провадженні пліч-о-пліч із Сергієм Отрешком та Наталією Трояченко.

Нагадаємо, цьогоріч “Дирекція парків” також провела тендер на реконструкцію скверу “Юність” в центрі міста (14,2 мільйони гривень). Там мають укласти майже 8 тисяч квадратних метрів різнокольорової плитки. Цей же замовник уклав угоду із підприємством на реконструкцію Долини троянд (10,2 млн грн). Там також плануєтсья укласти більше 8 тис. кв м плитки. У обох випадках роботи виконає підприємство з орбіти депутата міської ради Володимира Бурячинського – “Євробудстандарт”.

коментарі
4 Коментарі
  1. Уроды вон пошли это вандализм если покрасять в синежрлтый

    1. Кілька пачок плитки, пару відер фарби . І кого хвилює які там кольори. головне що 800к освоєно.

  2. Шкода, що такий впливовий та авторитетний медіаресурс нерозібравшись в цифрах, вказує вартість технічного нагляду з іншого об’єкту, загальна вартість робіт по якому значно більша.(((

    1. дякую за зауваження, пане Володимире! так, із сумою – помилка. вона виправлена

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *