У Черкасах за зимове прибирання уже заплатили 2,88 мільйона гривень

Департамент житлово-комунального-комунального комплексу заплатив 2,88 мільйона гривень підприємиці Ніні Бортник за послуги з механізованого прибирання.

Відповідна транзакція від 12 грудня опублікована на порталі E-Data.

Згідно з інформації з платежу, послуги надавалися з 6 до 30 листопада. Обробляти дороги автомобілі вперше виїхали 26 листопада.

Кошти сплачені за договором від 24 жовтня, що був укладений із товариством “Свій лад”.

Цією угодою передбачено надавання послуг із жовтня по грудень цього року. У переліку послуг серед іншого послуги із зимового утримання вулиць: очищення шляхів та тротуарів від снігу, вивезення снігу, оброблення доріг реагентом, розчищення снігових валів та прибирання зупинок.

7 листопада додатковою угодою вартість договору була зменшена до 18,32 мільйони гривень. При цьому варто розуміти, що ця сума може і далі коригуватися залежно від обсягу робіт, що будуть виконані по факту.

Також департамент ЖКК оголосив ще один тендер на прибирання, що надаватимуться протягом наступного року. Його вартість попередньо обрахована у 60,28 мільйонів гривень. Аукціон має відбутися 6 січня.

Віктор Євпак
коментарі

11 Коментарів

 1. снегу было много

  1. Просто его настолько быстро и качественно убрали, что мы не успели его прочувствовать.

 2. Тут,шановні,нічого смішного немає.Така ситуація скрізь! Вони просто пи*дять наші гроші ,а ми це все хаваємо.Тому ми завжди будемо у величезній сраці!

  1. Ось та особа, яка постійно розкидалася фразою “Вони просто пи*дять наші гроші”, як “гомосексуаліст” дуже швидко перевзувся коли зайняв депутатське крісло і тепере вже не розказує такі “правильні речі”. А навіщо, бо вже зайняв місце, де можна п*здити наші гроші

 3. Мля, опавшие листья не вывозят, в платежах суммы сам себе режиссер, морозов нет, а платим коммуналку как за Арктику. А тут ещё и пеню по форс-мажору приходится платить за не выпавший снег. Судя по всему молодая поросль ЗЕ на волне понижения американской зелени зелёный чай частенько попивает.

  1. А при чому тут ЗЕ? Треба питати у Бондаренка коли це автогрейд прибирав “злежаний сніг”, а також погрузка і вивіз снігу!!!!!

 4. эх, меня на вас нет

 5. Причина воровства ,что наш народ позволяет воровать и обманывать,та соберитесь и снимите того кто отвечает за этот чистку дорог.Всем все равно и живёте как терпилы

 6. Треба Бондаренка прибирати и прихлебателей зажрались

 7. Так, а хтось вже написав заяву про злочин в поліцію? Чи тільки теревенемо?

 8. Гавкать из своих будок куда удобнее.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.