У Черкасах запрацює новий офіційний дилер SKODA компанії МОТОРКРАФТ

24 вересня у Черкасах відкриває свої двері новий дилерський центр SKODA компанії МОТОРКРАФТ.

Просторий шоу-рум, брендований відповідно до стандартів SKODA, став  першим офіційним дилерським центром чеського бренду у Черкасах та розташований за адресою вул. Чигиринська, 60/2.

Своїм клієнтам компанія надає повний спектр послуг: продаж нових автомобілів, можливість конфігурації та замовлення спеціальних версій моделей під індивідуальний стиль, наявний демо-парк для проведення тест-драйвів, допомога з реєстрацією, страхуванням, послуга по системі  Trade-In, гарантійне та післягарантійне обслуговування, широкий вибір оригінальних запасних частин та аксесуарів.

Сервісний центр повного циклу, на 12 постів, та кузовною ділянкою, оснащений надсучасним, новим діагностичним обладнанням та специнструментом, що дозволяє виконувати повний спектр послуг – від робіт з відновлення кузову та капітального ремонту до планового обслуговування. Персонал компанії має високу кваліфікацію та регулярно проходить навчання з підвищення кваліфікації та атестації у тренінговому центрі SKODA.

– Розвиток  мережі офіційних дилерських автоцентрів в Україні продовжує залишатися одним із ключових пріоритетів Української Автомобільної Групи «АВТОКРАФТ», навіть в умовах війни ми продовжуємо працювати, відкриваючи нові робочі місця та збільшуючи надходження до бюджету! Ми робимо все що можемо  задля перемоги, задля України, – зазначає власник групи компаній Григорій Гріншпун. – Запрошуємо відвідати шоу-рум нового офіційного дилера компанії «МОТОРКРАФТ» та переконатись, що наш сервіс, як і новий автомобіль SKODA – це синонім досконалості.

Довідково 

Компанія МОТОРКРАФТ входить до складу української групи автомобільних компаній, що представляють ТМ RENAULT, HYUNDAI, SKODA, NISSAN, FORD у 4х регіонах України.

Контакти

ТОВ «МОТОРКРАФТ» офіційний дилер SKODA у м.Черкаси

Шоу-рум: м. Черкаси, вул. Чигиринська 60/2

Сервісний центр: м. Черкаси, вул. 30 років Перемоги 7/2

Інфодовідка: +38 098 608 44 44

www.skoda.ck.ua

Офіційна сторінка facebook:

https://www.facebook.com/motorcraftskoda/

 VIBER-канал:

https://cutt.ly/KVpOF2g

*Реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Тюююю. В нас же війна. Люди мають борги за комуналку, а про метал такий й думки немає…глуздом їде хтось..

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *