У Черкасах зариблюють Дніпро. У планах – випустити 60 тонн риби (ВІДЕО)

Фото “Суспільного”

У Черкасах поблизу насосної станції у мікрорайоні Дахнівка зариблювали Дніпро. До кінця року у водойму запустять 60 тонн риби. 

Про це розповідають у сюжеті “Суспільного“.

За словами інспектора управління рибного господарства області Ігоря Головченка, на мальків витратили 145 тисяч гривень. Рибу привезли із Корсунь-Шевченківського району у резервуарах.

У водойму рибу випускають через спеціальні рукави. За словами спеціаліста відділу іхтіології та регулювання рибальства Олександра Жежері, вони необхідні, щоб риба не травмувалася.

– Цей вид мальків обрали, бо вони швидко ростуть та добре очищають воду у Дніпрі. Перший тиждень, поки мальки звикнуть до нової водойми, їх охоронятиме водний патруль, – зазначив Олександр Жежеря.

Зі слів інспектора управління рибного господарства області Ігоря Головченка, мальків можуть виловити недобросовісні рибалки.

– Зазвичай після зариблення риба збивається в косяк, оскільки боїться пересуватися. Близько тижня вона буде перебувати на одному місті, а потім вже розпливеться по водосховищу. Тому в цей тиждень важливо її охороняти, оскільки браконьєри її можуть легко виловити, – повідомив він.

Гроші на цю партію мальків спрямувало місцеве підприємство. За словами його представника Валерія Нефедова, поновлювати запаси водних ресурсів необхідно, адже їх з кожним роком їх стає все менше.

До кінця року до Кременчуцького водосховища планують  запустити 60 тонн риби.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.