Депутат засудив “ходіння” колег між комісіями

Геннадій Шевченко

Двоє депутаток Черкаської міської ради змінили комісії.

Про це пише “18000”.

За таке рішення на початку засідання міськради проголосували депутати.

Зокрема, депутатка “Європейської солідарності” Інна Бандура попросила виключити її зі складу комісії з питань бюджету. Натомість вона перейшла у комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Натомість депутатка з фракції “Слуга народу” Оксана Мелікова вийшла зі складу комісії з питань житлово-комунального господарства, увійшовши до складу комісії з гуманітарної та соціальної політики.

Такі дії депутаток обурили голову фракції “За майбутнє” Геннадія Шевченка. Той заявив, що нині робота комісій – неефективна.

– Часто виникає проблема, що найбільш потужні комісії не збираються на засідання, тому що не збирається кворум. Тепер ми на сесії змушені розглядати бюджет. Давайте зберемось головами фракції з мером, наведемо лад з комісіями, оце ходіння – сьогодні тут, завтра там, – обурився Шевченко.

Він додав, що і сам “частково ходить” на засідання комісій, тому що це нібито не має сенсу.

– Виступає голова комісії – не бере сесія до уваги. Ми тут для того, щоб ухвалити рішення в життя, висловити волевиявлення. 90 % роботи відбувається за межами сесійної зали, – переконаний депутат.

Варто зазначити, що всі депутати Черкаської міськради входять до певної комісії. Саме в межах комісій депутати опрацьовують проєкти рішень перед розглядом у сесійній залі.

Дивіться стрім із засідання міської ради

Нагадаємо, що нещодавно депутат Черкаської міської ради від фракції “За майбутнє” Геннадій Шевченко на сесії Черкаської міської ради виступив із різкою критикою правоохоронців області.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *