У Черкасах засяяла головна ялинка міста (ФОТО)

Щойно в Черкасах відкрили головну ялинку міста. На Соборній площі зібралися кілька сотень черкасців. 

Про це повідомляє кореспондент 18000.

Із нагоди театралізованого дійства під час відкриття ялинки бульваром Шевченка між вул. Б. Вишнивецького та вул. Лазарєва було обмежено рух транспорту. 

Нагадаємо, міська влада цього року планувала придбати штучну ялинку. Ще у листопаді департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради оголосив тендер на придбання штучної ялинки з декоруванням. Разом із прикрашанням і фотозонами її очікувана вартість становила 2,5 млн грн. Однак за скаргою черкаського підприємця тендер було заблоковано.  16 грудня АМКУ розглянув скаргу та зобов’язав замовника внести зміни до тендерної документації.

9 грудня стало відомо, що замість придбання міська влада хоче орендувати ялинку. Відповідний договір уклав департамент житлово-комунального комплексу. Вартість оренди ялинки становить 148 500 гривень. У цю суму, окрім самої оренди, увійшло й складання конструкції. Ще 160 914 грн департамент освіти витратив на новорічні інсталяції.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Це найкраща ялинка за всі роки, очей не відірвати!!! Можуть же і в нас, якщо захочуть! Наша красуня сміливо можеть претендувати на кращу ялинку країни!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини