Черкащани збирають кошти на бус для волонтера, який їздить у “гарячі” точки (ФОТО)

У Черкасах збирають кошти на автомобіль для волонтера, який щотижня їздить у “гарячі” точки та возить їжу й амуніцію для захисників.

Про збір повідомила черкащанка Наталя Заїка.

Волонтера, на бус для якого збирають кошти, звати Ігор. Минулого тижня він їздив на Донецький та Луганський напрямки, учора – Миколаїв. Усі відправки лягали на колеса його особистого легкового автомобіля Volkswagen Passat. Проте вмістити в цю автівку все потрібне для захисників не вдається.

“Важко підрахувати скільки разів він був там, де зараз справжнє пекло. Але це його не зупиняє. Бо на нього там чекають. Бо там завжди треба їжа, глушники, броніки, тепловізори”, – зазначає Наталя Заїка.

Аби Ігор міг відвозити допомогу в більших масштабах, Наталя разом із командою Автомобільного Клубу “Черкаси” та Центру безпечного водіння “Pilot” планують  придбати для чоловіка бус.

“Маємо для цього частину коштів. Але бракує ще незначної суми. І нашій команді непросто просити про допомогу та ми розуміємо, що з бусом наш Ігор зможе зробити та відвезти значно більше, ніж зараз”, – додає черкащанка.

Про всі надходження коштів волонтери обіцяють відзвітувати.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

4441114412812297

Яроменко Андрій – засновник Центру безпечного водіння “Pilot”

Призначення: на бус.

Оперативні новини та запити волонтерів – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.