Зоомагазин Леопольд

У Черкасах знову взялися протистояти елеватору

Фото Дмитра Кухарчука

Черкаська міська рада проголосувала проти розроблення детального плану території в районі вантажного порту. З таким прохання до міськради звернулося підприємство “Посейдон Компані”.

За відмову у розробленні детального плану проголосували 36 депутатів.

За словами начальника відділу містобудівного кадастру та ГІС управління планування та архітектури Федора Балаби, за адресою вул. Припортова 5 підприємство хоче збудувати елеватор.

– Гарантуючи оплату, вони як платники просять нас замовити розроблення детального плану території, тому що замовником має бути наш департамент архітектури та містобудування. Основна причина: переведення земельної ділянки по вул. Припортова 5 на землю промисловості під інвестиційний намір зі спорудження елеватора. Але якщо за нормами екології виявиться, що на цій ділянці не може бути розміщено елеватор, вони можуть потім відмовитися оплачувати розроблення цього детального плану, – розповів про ризики Федір Балаба.

Під час обговорення кілька депутатів виступили проти будівництва на тому місці елеватора. Зокрема, на думку депутата міськради від партії “За майбутнє” Павла Карася, такий об’єкт несе загрозу транспортній інфраструктурі поблизу.

Натомість голова фракції “Батьківщина” Роман Діскант заявив, що нині на місці вже працює елеватор. Його підтримав і однопартієць Олексій Мельник.

– Він не просто там є, а працює, стоїть перед вікнами в людей, – заявив Мельник.

Секретар міськради Юрій Тренкін дав доручення ДАБК виїхати на місце і перевірити, чи справді там працює елеватор. Депутат міськради від партії “Черкащани” Нарек Казарян також звернувся до поліції, аби ті поїхали на місце разом із інспекторами.

Нагадаємо, ще в березні 2018 року з’явилася інформація, що одесити хочуть збудувати у черкаському вантажному порту елеватор.

Тоді товариство “Посейдон Компані” звернулося до міськвиконкому із заявою на видачу містобудівних умов і обмежень. Опісля підприємці також просили виступу на сесії міської ради, але депутати такої можливості їм не дали.

ТОВ “Посейдон Компані” із 2011 року зареєстроване в Одеській області, в місті Южний, і має капітал в 310 тисяч гривень. Керує компанією Тимур Кондратьєв – екс-депутат Євпаторійської міськради від “Партії регіонів”. Свого часу він очолював Євпаторійський морський торговий порт. Засновник і бенефіціар товариства – одеська підприємиця Лілія Дарій. Компанія займається транспортним обробленням вантажів.

У листопаді 2019-го повідомлялося, що компанія розпочала будівництво без дозвільних документів.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *