У Черкасах знову заговорили про відновлення літнього кінотеатру

КП “Дирекція парків” актуалізує роботу з відновлення літнього кінотеатру у парку Сосновий бір.

Про це адміністрація комунального підприємства повідомила в соцмережі фейсбук.

“До кінця 1-го кварталу 2021 року КП “Дирекція парків” планує виносити на конкурс розробку робочого проєкту, згідно якого підприємство зможе втілювати в життя всі задуми архітекторів”, – зазначили в дописі.

У коментарі “18000” заступник директора підприємства Олександр Радуцький пояснив, що нині існує ескізний проєкт. До кінця кварталу планують подавати заявку на конкурс для розробки робочого проєкту.

– Це вже той детальний проєкт, згідно з яким триватиме реконструкція. Конкурс відбуватиметься через майданчик “Прозорро”, тому долучитися може будь-хто, – зауважив Олександр Радуцький.

Вартість майбутньої реконструкції поки обраховують.

– Після того, як ми проведемо конкурс, зробимо проєкт, проведемо експертизу, будемо розуміти, яка сума потрібна для реконструкції. Вже потім ухвалимо рішення, як реалізуємо проєкт, чи коштами підприємства чи проситимемо в депутатів, – розповів Радуцький.

За словами Олександра Радуцького, для розробки проєкту необхідно близько чотирьох місяців. Після потрібно провести ще тендер на виконання робіт. А самі роботи розпочнуться тоді, коли будуть кошти на будівництво.

Зауважимо, попередньо планують, що літній майданчик розміщуватиме більше ніж 500 осіб.

Додамо, що у 2016 році громадською організацією “ПРОМОЛОДЬ” було проведено міжнародний конкурс архітектурних проєктів з відродження літнього кінотеатру. Участь у ньому взяли 37 архітекторів з 25 країн світу. Журі визначило шість вдалих, а черкащани обрали найкращий. Ним виявився проєкт Fallen Leaf (Опалий Лист) – це ескізний проект канадських розробників. Відповідно до задуму, сцена буде опущена нижче рівня землі, а глядацький зал розмістять на схилах.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.