До Черкас приїхали переселенці з Нью-Йорка

У Черкаси приїхали переселенці з Нью-Йорка Бахмутського району, що на Донеччині. 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Гуманітарного центру ЧМР.

Від обстрілів втекли пані Тетяна та її донька Любов із двома неповнолітніми хлопчиками – Денисом і Андрійком. Як розповіли жінки, історична назва селища Нью-Йорк, відновлена нещодавно, більшість дивує, були й курйозні випадки.

За словами, пані Любові вони до останнього залишалися вдома.

– Днями сиділи в погребі. Сиро, холодно, страшно, що засипле навіки, як це було з іншими, та все ж – вдома. Проте останні дні стало зовсім нестерпно. Половина хат на нашій вулиці зруйновані вибухами чи згоріли. Ворожа артилерія практично не змовкає. Але найстрашніше – літаки, які випускають ракети. Руйнування від них страшні – вирви глибиною з будинок, – розповіла жінка.

Жінки з дітьми приїхали до Черкас, а в Нью-Йорку залишились їхні чоловіки. Не змогли покинути майно.

– Чоловік привіз нас сюди, а сам повернувся. Він водій-далекобійник. Нещодавно був важко поранений осколками в спину. Дісталося, коли повертався додому. Два осколки витягли, а один – ні, небезпечно. На реабілітацію залишали в Умані, але він не погодився: “Військовим зараз потрібніша допомога. Немає чого місце займати. Я й так подужчаю”, – пояснила мама двох хлопців.

Пані Любов додає, що в Черкасах їм подобається.

– Головне – тихо. Ми вже й забули, як це буває. А ще – дуже чисте, затишне місто. Люди привітні, всі нам допомагають Це дуже підтримує. Та все ж дуже хочемо додому, – сказала жінка.

Принести допомогу переселенцям можна в Гуманітарний центр за адресою вул. Благовісна, 170. Прийом та видача допомоги триває з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00 години, а в суботу з 09:00 до 15:00 години. Неділя – вихідний.

Координатори: Тетяна – 0934682295, Ірина – 0504470005.

Нагадаємо, черкасців просять долучитись до збору коштів на квадрокоптер.

Любите гортати стрічку в інстаграмі? Тоді підписуйтесь на сторінку “18000” і витрачайте час у мережі із користю.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.